Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yüz Yıllık Mucize’de Kemal’in Bıçaklanması Herkesi Şoke Etti: Süreyya’nın Sırları Çözülürken Olaylar Kontrolden Çıktı!

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Yüz Yıllık Mucize’de Kemal’in Bıçaklanması Herkesi Şoke Etti: Süreyya’nın Sırları Çözülürken Olaylar Kontrolden Çıktı!
Google News Abone Ol

Star TV’nin sevilen dizisi “Yüz Yıllık Mucize” 27 Nisan akşamı yayınlanan 6. bölümüyle izleyicileri yine ekran başına kilitledi. Dizide Kemal’in konağa yerleşme kararı ve akabinde bıçaklanması olayı damga vurdu.

Bölümde, Süreyya’nın sırları ve Kemal’in bıçaklanması dikkat çekti. Harika ile Kemal’i görüp seslenen Süreyya, bilekliği göstererek kendisine ait olduğunu söyleyerek Kemal’i suçladı. Kemal ise, “İade ettiğiniz yerden ben almışım, ayrıca babama bir şey mi yaptınız, neden intikam alayım ki?” şeklinde karşılık verdi.

Bunun üzerine dayanamayan Süreyya, Kemal’e tokat attı. Pişman olan Süreyya özür diledi ancak Harika, Kemal ile gitti. Uzun süre teknede düşünen Harika, Kemal’in anlattığı hikayede Mehmet’in ikinci eşinin halası olduğunu anladı. Kemal’in dürüst olmadığını düşünen Harika, “Eğer seninle halam arasında bir seçim yapmam gerekirse onu seçerim Kemal. Ben her şeyimi ona borçluyum” dedi.

Kemal’in konağa yerleşme talebi herkesi şoke ederken, Süreyya konuyla ilgili düşünmek istedi. O sırada kızlarıyla dışarı çıkan Aysel de eşinin evlatlık verilme hikayesini anlatmak zorunda kaldı. Kemal’in payını vermeyi ya da Süreyya’nın payını almayı teklif eden Cem’e Kemal, “Bu konak satılık değil” diyerek karşı çıktı.

Gece Eşref ile hikayesini ev halkına anlatan Süreyya, Harika’nın Eşref’in mektubunu ve konağı yakmaya çalıştığını bilmesine şaşırdı. Konaktan gitmemeyi ve Kemal’in orada yaşamasını kabul edeceğini söyleyen Süreyya, onu çağırmak için Harika’yı yolladı.

Ancak bahçede gezinirken bir ses duyan ve adamı yakalayan Kemal, Harika gelince onu zapt etmeye çalışırken bıçaklandı. Kemal’i o halde bulan ve endişelenen Harika, ambulans çağırmayı teklif ederken Kemal de “Hastaneye gidemem, sen kimseye bir şey söyleme” dedi.

Sosyal medyada da olaya dair yorumlar yapıldı. Bazıları Kemal’e destek verirken bazıları da Süreyya’yı eleştirdi. Ancak net olarak bilinmeyen bir konu var ki o da Kemal’i kimin bıçakladığı.

Yüz Yıllık Mucize’nin son bölümüyle ilgili merakla beklenen detaylar ise ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Yüz Yıllık Mucize’de Kemal’in Bıçaklanması Herkesi Şoke Etti: Süreyya’nın Sırları Çözülürken Olaylar Kontrolden Çıktı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Pink Martini ve Muhteşem Sahnesi- Güncel Haberler Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası 13 Yıl Aradan Sonra Bu Akşam Diyarbakır’da- Güncel Haberler Sporla beş ayda sağlığına kavuştu- Güncel Haberler “Denize Dönmek İstiyorum”: Nâzım Hikmet Şiir Dinletisi İş Sanat’ın Youtube Kanalında- Güncel Haberler Farklı Hediye Arayanlar Buraya! Bodo ile Deneyim Hediye Edin! ‘Bülent BEYİN Hikayesi’ 1 Aralık Çarşamba Trump Sahne’de- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat