Zorlu PSM’de Bu Ay; Ağustos- Güncel Haberler
180 okunma

Zorlu PSM’de Bu Ay; Ağustos- Güncel Haberler

ABONE OL
25 Temmuz 2022 14:40
Zorlu PSM’de Bu Ay; Ağustos- Güncel Haberler
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Öğrenci soruyor  

Zorlu PSM bu ay, yaza damga vuran PSM Loves Summer konser serisinin son konseri olan, müziklerinde sadece alternative rock, post-punk revival ve indie rock’a bağlı kalmayıp psikedelik pop, glam rock ve caz tarzıyla biletleri satışa çıktıktan dakikalar önce tükenen Arctic Monkeys’i, 9-10 Ağustos’ta hayranlarıyla buluşturacak. Öte yandan yazın coşkusunu açık havada çıkarmak isteyenler için Vestel Amfi’de etkinliklerini tüm hızıyla sürdüren Zorlu PSM’de; “İbrahim Selim ile Bu Gece” programından “Akıllı Hayat Sinema Günleri” ile Başka Sinema film gösterimlerine, Lady Diana’nın hayatını kapsamlı bir biçimde ele alan “Queen of the People’s Hearts” müzikalinden TuzBiber stand up şovu ile 90’lı yılların unutulmaz hit ve dans şarkılarından oluşan “Walkman 90’lar Türkçe Pop Gecesi”ne kadar birçok etkinlik bu ay Zorlu PSM’nin büyüleyici atmosferinde sizleri bekliyor.

 

 

DJ EVENT: MFY & ALI OZEL // 1 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 18.00

 

Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekanı Ağustos ayını MFY ve Ali Özel’in DJ performansıyla karşılıyor. Enerjik setleriyle dikkat çeken MFY & Ali Özel, 1 Ağustos akşamı Zorlu PSM Vestel Amfi’de !

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 18.00

 

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 1-8-15 AĞUSTOS // 100 STUDIO // 21.00

 

İbrahim Selim’in renkli sunumu, birbirinden değerli konukları ve dinamik seyircisiyle dosta kahkaha, düşmana elem vermeye geliyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” Ağustos ayında da 100 Studio sahnesinde seyircileriyle buluşuyor. Her hafta sürpriz bir konuğun katılacağı programda müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına doyacağız. 

 

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: ₺330,00

Öğrenci: ₺143,00 

Balkon: ₺220,00

 

 

TuzBiber // 2-16-23 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

 

Türkiye'de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan komedi kulübü TuzBiber, Ağustos’ta da Vestel Amfi’de! 2015'ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan TuzBiber, ayrıca düzenlediği özel gecelerde de komedyenleri seyirciler ile buluşturmayı başardı. TuzBiber dijital platformlarda içerik üretmeye devam ederken, sahnemizde ağırladığımız komedyenlerimiz ise şaka defterlerini doldurmayı sürdürüyor.

 

MC: Engin Türkoğlu 

İstiklal Akarsu 

Çağla Alkan 

Caner Omur

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 21.00

 

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMLERİ: FAKAT MÜZEYYEN BU DERİN BİR TUTKU // 3 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

 

Kendi deyimiyle, “henüz hiçbir kitabı yayınlanmamış yazar” Arif tam da kadınları ve aşkı anlamaya çalıştığı bir sırada Müzeyyen’e rastlar. Arif kadınların kendisinden hep bir şeyler beklemesinden bıkmıştır, Fakat Müzeyyen çoktan kendi hayatını kurmuştur… Arif’e göre, kadınlar kendilerinden söz etmeyi severler, Fakat Müzeyyen hep Arif’i konuşturur… Müzeyyen saçlarını kendisi keser, iyi bir kadın olmak istemez, konuşurken gözlerini kaçırmaz… Bir yandan kitabını bitirmeye çalışan Arif bir yandan da Müzeyyen’in gizemli ve tutkulu dünyasında dolaşır. Sonunda Müzeyyen Arif’e büyük acılar ve bu acıların içinde de aradığı cevapların bazılarını verecektir.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 21.00

 

 

AKILLI HAYAT SİNEMA GÜNLERİ: HONEYLAND // 4 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

 

Hatice Muratova Balkanlar’ın sarp dağlarında terk edilmiş bir köyde annesiyle birlikte yaşıyor. Geçimini yabani arıcılıkla sağlıyor, fakat arıların payını da gözetiyor, hatta arılarla konuşuyor, onlara şarkılar söylüyor. Piyasa denen kentli canavara, birden köylerine taşınıp para kazanmak için gözünü arılarına diken aileye ve doğaya karşı büyük bir mücadele yürütmek zorunda. Çekimleri üç yıl süren bu film insan-doğa ilişkisi üzerine düşünmek için önümüze yeni bir ufuk açıyor.

 

Film Gösterimi: 21.00

 

DJ EVENT: ŞEVVAL KILIÇ // 5 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Setlerinde teknodan Kamuran Akkor’a kadar geniş bir yelpazeye yer verirken techno ve house türevlerini çalmayı seven, son olarak Sónar Istanbul 2022’de Zorlu PSM’de performans sergileyen Şevval Kılıç, 5 Ağustos’ta Vestel Amfi’de! Şevval Kılıç, 2014 yılından beri aktif olarak sürdürdüğü DJ'lik kariyerinde birçok yerel organizasyonda ve yurtdışında önemli etkinliklerde yer aldı. Hala İstanbul ve Berlin'de önemli mekanlarda ve etkinliklerde çalmaya devam ediyor.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

 

DJ EVENT: KONURALP // 6 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Müzik, dans, eğlence, film gösterimler, spor müsabakaları ve çok daha fazlası yaz boyunca Vestel Amfi’de! Konuralp, 6 Ağustos’ta Vestel Amfi’de!

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

 

DJ EVENT: ZOZO //8 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Müzik, dans, eğlence, film gösterimler, spor müsabakaları ve çok daha fazlası yaz boyunca Vestel Amfi’de! Funk, disko ve soul karışımı setiyle 90'lı yılların sonlarından bu yana İstanbul dans müziği sahnesinin merkezinde yer alan DJ Zozo, 8 Ağustos’ta Vestel Amfi’de sahne alacak!

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

 

PSM LOVES SUMMER: ARCTIC MONKEYS // 9-10 AĞUSTOS // TURKCELL SAHNESİ // 21.30

 

Müziklerinde sadece alternative rock, post-punk revival ve indie rock’a bağlı kalmayıp psikedelik pop, glam rock ve cazı da harmanlayan zengin bir sound’u hayranlarına sunan; aynı zamanda The Last Shadow Puppets’ın da efsanevi solisti Alex Turner, Jamie Cook, Matt Helders ve Nick O’Mally dörtlüsünden oluşan kadrosuyla Arctic Monkeys, uzun bir aradan sonra “PSM Loves Summer” konserleri kapsamında Türkiye’de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

 

Grammy Ödülleri, Brit Ödülleri, Mercury Ödülleri ve GAFFA Ödülleri gibi pek çok prestijli müzik ödülüne 104 kez aday gösterilen indie rock müzik grubu Arctic Monkeys, uzun bir aradan sonra “PSM Loves Summer” kapsamında, 9 ve 10 Ağustos olmak üzere, tam iki akşam üst üste, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak!

 

 

Kapı Açılış: 20.00 

Arctic Monkeys: 21.00

 

Bilet Fiyatları: Tükendi

 

 

AKILLI HAYAT SİNEMA GÜNLERİ: DİREN! (SUFFRAGETTE) // 11 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

 

Maud (Carey Mulligan), hastalıklara ve yaralanmalara sık sık rastlanan bir çamaşırhanede 7 yaşından beri çalışmaktadır. Aynı çamaşırhanede çalışan George (Ben Whishaw) ile evli olan Maud’un hayatta en büyük dayanağı oğlu Sonny’dir. Bir paketi teslim etmeye giderken eylem yapan süfrajetlerin arasında kalır ve eylemciler arasında kendisiyle aynı çamaşırhanede çalışan Violet’ı (Anne-Marie Duff) görür. Maud’un harekete olan ilgisini fark eden Violet, onu oy haklarını savunmaya ikna etmeye çalışır. Süfrajetlerin içinde sözcülük yapıp eylemlerde ön plana çıkması nedeniyle göze batan Maud, bir gösteriden sonra tutuklanır ve bir hafta hapiste kalır. Hapishaneden çıktığında işler daha da karışır; çünkü kocası onu ne eve alır, ne de oğlunu görmesine izin verir. Maud’un adaletsizliğe karşı duyduğu öfke, onu hareketin lideri olan Emmeline Pankhurst (Merly Streep) ile tanışmaya dek götürecektir.

 

Film Gösterimi: 21.00

 

 

BREK AKUSTİK PERFORMANS //12 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Lo-fi ve bedroom pop üretimleriyle yerli sahnenin dikkat çeken müzisyenlerinden BREK, 12 Ağustos akşamı akustik performansıyla Vestel Amfi’de. 

 

Solo işlerine koyulmadan önce şehrin alternatif sahnesinden birçok isimle çalıştı; Nihil Piraye ve Mispis grupları ile sahne aldı, prodüktörlük ve aranjörlük yaptı. Yatak odasına kapanıp, kendi kendine besteleyip kaydettiği ilk uzunçaları TV Juice 2018 yazında yayımlandı. Yerli sahneden duymaya alışık olmadığımız sound’u ve tarzıyla dream pop, synth pop, new wave ve krautrock sularında yüzen müziği, buğulu ve atmosferik olarak tanımlanıyor.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

 

FLASHBACK 90'LAR TÜRKÇE POP GECESİ // 13-27 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Zaman tüneline giriyoruz, eskilere gidiyoruz, sesimiz kısılana kadar şarkılar söylüyoruz, ayaklarımız ağrıyana kadar dans ediyoruz! Neyden mi bahsediyoruz? Flashback 90'lar Türkçe Pop Gecesi'nden! Perküsyon eşliğinde DJ performans ve muhteşem dans şovları izleyeceğiniz 13 Ağustos, Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekanı Vestel Amfi’de gerçekleşecek partinin etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: ₺77,00

 

 

QUEEN OF THE PEOPLE’S HEARTS // 13-14 AĞUSTOS // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

 

ABD’nin en prestijli ve ilgi duyulan Lady Diana müzikali Queen of the People’s Hearts, 13-14 Ağustos tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde… İtalyanlar tarafından 'La Diva Turca' olarak anılan opera sanatçısı Leyla Gencer'in ardından yurtdışında, alanında isminden en çok söz ettiren Türk mezzo sopranolardan Lori Şen, İngiliz prensesi için yazılan eserde Lady Di'yi canlandırıyor. Prenses Diana’nın hayatını anlatan, Angela Knight ve Randal Dewey’nin yepyeni müzikali Queen of the People’s Hearts Türkiye’de! Prens Charles ile tanışmasından, Kraliçe ve Camilla ile yüzleşmesine, Beyaz Saray’da John Travolta ile dansından, Dodi ile geçirdikleri kazaya kadar tüm hikaye harika müziklerle karşınızda.

 

Kapı Açılış: 19.45 

Etkinlik: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

 

1. Kategori – ₺700,00

2. Kategori – ₺600,00

3. Kategori – ₺500,00

4. Kategori – ₺400,00

5. Kategori – ₺250,00

 

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMLERİ: MATCH POINT // 14 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

 

Hollywood’un en üretken isimlerinden Woody Allen’a Avrupa turunun başlangıcında Scarlett Johansson eşlik ediyor. Emekliliğini açıklayan tenisçi Chris Wilton, maddi zorluklar çekmektedir. Rahat ve sefahat içinde yaşamayı arzulayan Chris, ders verdiği Tom Hewett’ın kızının ona şimşek aşkıyla vurulmasıyla bu arzularına çabucak kavuşur. Ancak bu rahatlığın içinde aklı sürekli, oyuncu olmak isteyen ve yine Hewettler sayesinde tanıştığı Nola Rice’tadır. Chris, Nola’nın güzelliği ve Hewett ailesinin vadettiği rahat yaşam arasında bir karar vermek zorundadır.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 21.00

 

 

DJ EVENT: SAMET GÜNAL // 15 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Samet Günal, 15 Ağustos’ta Vestel Amfi’de! Samet, küçük yaşlardan itibaren Elektronik müzik dinleyerek büyümüştür. Daha sonra gençliğinde elektronik müziğe güçlü bir bağlılık geliştirmiş ve farklı genereler hakkında daha fazla şey öğrenmek istemiştir. Böylece tüm tarzların arşivlerini oluşturmaya başlamıştır.

 

Daha da gelişmesi için Ses Mühendisliği Okulu'ndan (SAE) mezun olup profesyonel müzik kariyerine 2012 yılında Radio FG'nin düzenlediği Garaj Night Gecesi'nde başlatmıştır. 2013 yılından bu yana kendi müziğini üreten Samet, 2016 yılında ortağı ile Dawgs Musik'i kurmuştur. Aynı DJ kabinini yerli ve yabancı birçok sanatçıyla paylaşarak, ülkesinde ve uluslararası alanda birçok yerde sahne aldı. Setlerinde kullandığı müzik tarzı genelde indie dance ve tekno olarak tanımlanabilir.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

 

DJ EVENT: SHEB // 17 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Uzun yıllar eğlence ve müzik sektörü içerisinde birçok farklı rol üstlenen SHEB şimdi de DJ setinin başına geçiyor. Enerjik ve eklektik tarzlardan etkilenerek oluşturduğu elektronik funk dans ağırlıklı seti ile dinleyenleri yerinden kaldırmaya hazırlanan SHEB, 17 Ağustos akşamı Vestel Amfi’de!

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

AKILLI HAYAT SİNEMA GÜNLERİ: 2040 // 18 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

 

Gezegenimizin geleceğine dair hepimize ilham verecek bir belgesel. Ödüllü yönetmen Damon Gameau, gezegenimizi geliştirmek için elimizde olan mevcut çözümleri hızlıca ve etkin bir şekilde uygulamaya başlarsak, 2040 yılında geleceğin nasıl olabileceğini keşfetmek için bir yolculuğa çıkıyor. 4 yaşındaki kızına görsel bir mektup olarak tasarladığı belgeselde Damon, geleneksel belgesel ögelerini dramatik görüntüler ve görsel efektlerle harmanlayarak, kızı ve gezegenimiz için bir vizyon yaratıyor.

 

Film Gösterimi: 21.00

 

 

TOLGA AKYILDIZ'LA 100 AÇIK SAHNE // 19 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Sedef Sebüktekin ve Konukları, 100 Açık Sahne için Zorlu PSM Vestel Amfi’ye geliyor. Başka yerde izleyemeyeceğiniz bu özel konserin sürpriz konukları için takipte kalın. 19 Ağustos Cuma akşamı Tolga Akyıldız’la 100 Açık Sahne’nin 31’inci etkinliği için saat 20.00’de Vestel Amfi’de buluşalım.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış : ₺88,00

 

 

DJ EVENT: LEVENT ERİM // 22 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Deneyimli radyocu Levent Erim, 80’li ve 90’lı yıllardan ilhamla hazırladığı setiyle 22 Ağustos akşamı Vestel Amfi’de! Radyoculuk hayatının 30. senesini kutlayan Levent Erim dünyadaki müzik akımları gelişiminin yakın şahitlerinden ve takipçilerinden birisi. 38 senelik DJ performanslarında genelde 80'li ve 90'lı senelerin şarkılarına yer verirken her zaman ana amacı kitlelerin eğlenmesi olmuştur. Zorlu PSM performansında Levent Erim sizlere yıllar içinde yolculuk ve eğlenceli, dans dolu 2 saat vaat ediyor.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

 

MANGA COVER YARIŞMASI – FİNAL // 24 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 12.00

 

Müzik ile ilgilenen amatör veya profesyonellerin, müziğini geniş kitlelere duyurabilmesini sağlamak amacıyla Compel Müzik tarafından düzenlenen maNga Cover Yarışması’nın başvuruları başladı.

 

Tam 33 yıldır bilgisayar destekli müzik yapımına yönelik her türlü çözümü sunan Compel Müzik, bir müzik yarışması daha düzenliyor.

 

maNga Cover Yarışması’na katılmak isteyenler, yapacakları cover’ı 29 Temmuz 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar mangacoveryarismasi.com adresindeki başvuru formu aracılığıyla göndererek yarışmaya katılabilir.

 

Yarışmacıların Batan Dünyanın Malları şarkısına yapacakları cover’lar, grup üyeleri Ferman Akgül, Yağmur Sarıgül, Cem Bahtiyar ve Özgür Can Öney tarafından değerlendirilecek. Finalistler, 24 Ağustos 2022 Cuma günü saat 19.00’da Zorlu PSM’de düzenlenecek finalde canlı performans sergileyecek ve gecenin sonunda kazananlar açıklanacak.

 

İlk üçe girenler maNga ile sahne alma şansını yakalarken, birinci ise yaklaşık ₺30.000 değerinde çok iyi bir ev stüdyosu kurabileceği ödülün sahibi olacak.

 

Ayrıca finalistler, final gecesinin öncesinde sektör profesyonellerinin katılımıyla Zorlu PSM’de gerçekleşecek workshop’a da katılım hakkı kazanacak.

 

Sen de müziğini geniş kitlelere duyurabilmek istiyorsan 29 Temmuz 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar mangacoveryarismasi.com’dan başvuru yapmayı unutma!

 

 

Kapı Açılış: 11.30

Etkinlik : 12.00

 

Bilet Fiyatları: Ücretsiz 

 

BORKNAGAR // 25 AĞUSTOS // 100 STUDIO // 21.00

 

100 Metal gururla sunar: Norveçli progresif black metal grubu Borknagar, yıldızlar topluluğu kadrosuyla Türkiye’de ilk kez 100 Studio’da! 1995 yılında kurulan ve kuruluşundan bu yana kadrosunda Dimmu Borgir, Ulver, Enslaved, Gorgoroth, Immortal, Arcturus, Leprous, Vintersorg gibi tarzın en önemli gruplarından müzisyenleri barındıran Norveçli Progresif Black Metal grubu BORKNAGAR, Duality ve Vera Müzik organizasyonuyla Türkiye’de ilk kez 25 Ağustos Perşembe akşamı 100 Studio sahnesinde olacak !

 

Kapı Açılış: 20.00 

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş : ₺250,00

 

 

AKILLI HAYAT SİNEMA GÜNLERİ: RADIOACTIVE // 25 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

 

“Radyoaktif”, iki dalda birden Nobel Ödülüne layık görülen tek bilim insanı olan Marie Curie’nin, tutkulu ilişkileri, çığır açan buluşları ve bu buluşların onu ve dünyayı bekleyen sonuçlarıyla birlikte, izleri asla silinmeyecek hikâyesine doğru çıkılan bir yolculuk. Marie Curie’nin kendisi gibi bilim insanı olan Pierre Curie ile tanışıp evlenmesinden sonra birlikte radyoaktiviteyi keşfeden çift, bilimi yepyeni bir yola sokar. Curie’lerin dünyayı değiştiren dehaları ve kazandıkları Nobel Ödülü, özverili çifti uluslararası çapta ilgi odağı yapar. Oscar adayı yönetmen Marjane Satrapi ve yine Oscar adayı oyuncu Rosamund Pike, Curie’nin çalışmalarının, dönüştürücü etkileri ve tehlikeli yan ürünleriyle 20. yüzyıla ve hayatlarımıza nasıl şekil verdiğini cesur bir tasvirle anlatıyor.

 

Film Gösterimi: 21.00

 

 

DJ EVENT: TAN ATALAR // 26 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00

 

Kariyerinin ilk adımlarını elektronik dans müziği etrafında şekillenen tarzıyla 90'lı yılların başında atan Tan Atalar, 29, Millenium, Fly Inn, Jukebox, 2019, Cantina, Crystal, Babylon, Indigo gibi sayısız mekânda resident ve guest DJ olarak çalarak kitlelerle buluşmayı sürdürüyor. 90'lı yıllarda yükselişe geçen elektonik müzik dalgasından etkilenip bu türde Türkiye'de müzik yapan ilk DJ'ler arasında yer alan Tan Atalar, 26 Ağustos akşamı Vestel Amfi’de!

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

 

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMLERİ: İNSANLAR İKİYE AYRILIR // 31 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

 

Uzun zamandır iş bulamayan genç bir kadın olan Duygu, son çare olarak bankalar adına telefonla borç tahsilatı yapan şirketlerden birisinde çalışmaya başlar. Borçlular üzerinde psikolojik baskı kurma metotları öğretilen Duygu, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin en başarılı elemanlarından birine dönüşür. En yüksek tahsilatı yapan çalışanın ek prim kazandığı firmada, başka bir dişli çalışan olan Bahadır’la, Duygu arasında kıyasıya bir rekabet başlar. Duygu ve Bahadır arasındaki çekişme, Ceren Gürel adlı genç bir kadının dosyası üzerinde çalışmaya başlamalarıyla içinden çıkılmaz bir hal alır. Her ikisi de Ceren’i manipüle ederek kendi tarafına çekmeye çalışır. Ceren başlangıçta Duygu ile birlikte hareket etmeyi seçse de, Bahadır’ın çekimine karşı koyamaz ve zamanla genç adamın etki alanına girer. Ancak Ceren Gürel dosyası göründüğünden çok daha büyük bir sürpriz içermektedir.

 

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 21.00

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

  reklam ver

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlar: Kocaeli anahtar teslim tadilat - Tanıtım yazısı satın al - Seo paketleri - Malatya rent a car - nakliyat - Boşanma Avukatı - akor - en iyi evden eve nakliyat - evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - Nakliyat