Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

18 Bin Öğrenciye Ücretsiz Ağız Bakım Seti Dağıtıldı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » 18 Bin Öğrenciye Ücretsiz Ağız Bakım Seti Dağıtıldı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Zeytinburnu Belediyesi, gelişme çağında olan çocukların ağız ve diş sağlığının korunması adına her yıl düzenli olarak ilçede bulunan 14 ilkokulda binlerce adet diş fırçası ve diş macunu seti dağıtıyor.

 

Gelişme çağında olan ilkokul seviyesindeki öğrencilere ağız bakım alışkanlığını kazandırmak ve diş sağlığının korunması için hareket eden Zeytinburnu Belediyesi, ilçedeki ilkokullara diş macunu, diş fırçası ve bilgilendirici broşürlerden oluşan ağız bakım setlerini ücretsiz olarak dağıtıyor. İlçede bulunan 14 ilkokulda her yıl 18 bin öğrenciye ağız bakım seti dağıtılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

18 Bin Öğrenciye Ücretsiz Ağız Bakım Seti Dağıtıldı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Meze Festivali’ne Gerim Sayım Tüm Hızıyla Sürüyor- Güncel Haberler Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Birbirinden Uygun Fiyatlı Ürünler A101 Marketlerinde- Güncel Haberler “Pandemi Döneminde Gazetecilik Öğrencisi Olmak”- Güncel Haberler “İSTASYON MERSİN”, Meta, TOBB, ICC, Habitat Derneği, ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası iş birliği ile açıldı- Güncel Haberler Kızılay Vatandaşa Desteğe Devam Ediyor- Güncel Haberler Renault Group inovasyon için Dassault Systèmes’in sanal ikiz teknolojisine geçiyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat