Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

6 Ocak Cuma gününün Reyting sonuçları!

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 6 Ocak Cuma gününün Reyting sonuçları!
Google News Abone Ol
6 Ocak Cuma gününün Reyting sonuçları!

6 Ocak cuma gününün reyting sonuçları! Total, AB ve ABC sıralaması, Tv izleyicileri ve özellikle dizi fanları tarafından merakla bekleniyor.

Cuma günü; akşam kuşağı ve gündüz kuşağı programları, filmleri, dizileri ve birbirinden eğlenceli programlarla ekranlardaki yerini aldı. Güçlü yapımların reyting savaşı vardı yine…

Dizi ve programları seyretmeyi seven insanlar, cuma gününün reyting sonuçları hakkında detayları merakla bekliyor.

Peki cuma akşamı en çok izlenen dizi ve programlar hangileri? İşte 5 Ocak 2023 Perşembe günü reyting sonuçları…

6 Ocak Cuma gününün Reyting sonuçları

cuma reytingler

cuma reytingler

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

 

 

6 Ocak Cuma gününün Reyting sonuçları! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Farklı konularda birçok yazar kitapseverlerle buluştu- Güncel Haberler Kamera Arkası Sergisi Yoğun İlgi Nedeniyle 1 Temmuz’a Kadar Uzatıldı- Güncel Haberler Türkiye’deki Fabrikasında Üretime Başlayan OPPO, Global Üretim Kapasitesini Artırdı- Güncel Haberler Nevşehir Belediyesi Kitap Fuarı’na geri sayım- Güncel Haberler Üsküdar Üniversitesi Senatosu’ndan öğrencilere aşı tavsiyesi- Güncel Haberler OPPO, Renovators Projesi’nin Dördüncüsünü Duyurdu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat