Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ADEO’nun siber güvenlik uzmanlığı Microsoft onayı aldı

Ana Sayfa » Blog » ADEO’nun siber güvenlik uzmanlığı Microsoft onayı aldı
Google News Abone Ol

ADEO, Microsoft’un Siber Güvenlik konusundaki ileri düzey uzmanlıklarının tamamını alan dünyadaki ilk Microsoft iş ortağı oldu. Bu sayede, ADEO’nun dünya standartlarında yüksek kalitede iş sunma yeteneği, bilgi ve tecrübesi Microsoft tarafından da doğrulanmış oldu.

Siber güvenlik alanında yurt içi ve yurt dışında danışmanlık, siber güvenlik, kurulum, eğitim, bilişim güvenliği, siber olay müdahalesi ve yönetilen güvenlik hizmetleri alanlarında yüksek kalitede hizmet sunan Türk şirketi ADEO, Microsoft’un Siber Güvenlik konusundaki ileri düzey uzmanlıklarının tamamını alan dünyadaki ilk Microsoft iş ortağı oldu. Microsoft altın seviye yetkinliğe sahip iş ortağı olan Adeo, Microsoft tarafından yetki verilen 3. parti denetim şirketleri tarafından yürütülen zorlu sürecin sonucunda Microsoft’un dünyadaki ilk ileri düzey yetkinliklere sahip iş ortağı olma başarısını elde etti.

 

Microsoft tarafından doğrulanmış yetkinlikler

Dünya çağında kazanılan bu büyük başarıyı değerlendiren ADEO CSO’su Korhan Ergönül, ancak belirli bir çözüm alanında derin bilgi, kapsamlı ve kanıtlanmış deneyim sergileyebilen bir Microsoft iş ortağının erişebileceği bu noktaya, dünyada ilk olarak bir Türk şirketinin, ADEO’nun erişmiş olmasının gurur ve sevinci içerisinde olduklarını belirtti. Ergönül, Microsoft tarafından onaylanmış olan uzmanlıkların hangi başlıklar altında olduğunu da özetledi: “Üç farklı başlık altında sunduğumuz ileri uzmanlıklar sayesinde bu unvanı aldık. Bu başlıklar; ‘Information Protection and Governance Advanced Specialization’ Microsoft’un Veri Güvenliği ve Uyumluluk çözümlerinde ‘Identity and Access Management Advanced Specialization’ Microsoft’un Kimlik ve Erişim Yönetimi Çözümlerinde, ‘Threat Protection Advanced Specialization’ da Microsoft’un Tehdit ve Saldırı Çözümlerinde ADEO’nun en üst düzey bilgi ve tecrübe sahibi olduğu ve yüksek kaliteli hizmet almak isteyenlerin ADEO’yu tercih etmeler gerektiği Microsoft tarafından doğrulanmış oldu.” 

 

Türkiye’nin de 1 numarası

Hem özel hem de kamu sektörlerinde derinlemesine deneyime ve uzmanlığa sahip olduklarını kaydeden Ergönül, “ADEO olarak tamamı Türk mühendis ve teknoloji danışmanlarından oluşan, gereken tüm akreditasyon ve yeterlilik seviyelerini elinde bulunduran yüzde 80’i teknik profesyonellerden oluşan kadromuz ile Türkiye’deki bir numaralı ve MEA (Ortadoğu ve Afrika) bölgesindeki sayılı Microsoft Siber Güvenlik ve Uyumluluk iş ortaklarından birisi konumunda bulunuyoruz. Mevcut bilgi birikimimiz ile dünya çapında bir başarı yakalamak istedik ve bu zorlu süreci tamamlayarak bunu da başardık” dedi.

 

Uluslararası arenada ilk söz ADEO’nun

Doğrulanan bu yeterliliklerin uluslararası arenada da ADEO’yu söz sahibi yapacağına değinen Ergönül, Microsoft’un küresel çözüm sağlayıcılarının yer aldığı listede ADEO’nun profiline eklenen yetkinlikler ile dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir firma bu teknolojilere hâkim bir Microsoft çözüm ortağı aradığında, karşılarında öncelikli olarak ADEO’yu bulacağını belirtiyor. “Bu en üst noktanın hem yurt içinde hem de yurt dışında yapacağımız projelerde bize büyük avantajlar sağlayacağını düşünüyoruz” diyen Ergönül, sözlerini şöyle noktalıyor: “Microsoft teknolojileri ile ilerlemek isteyen kurumlar, en üst düzey bilgi ve tecrübeye sahip, yüksek kalitede hizmetler sunabildiği Microsoft tarafından doğrulanmış bir iş ortağı seçerek güven ve rahatlıklarını garantiye almak istediklerinde, ilk seçenek olarak karşılarında ADEO’yu bulacaklar.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ADEO’nun siber güvenlik uzmanlığı Microsoft onayı aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  7 milletlerarası anlaşma Resmî Gazete’de- Güncel Haberler Hazal Haznedaroğlu – Kalıpların Ötesinde- Güncel Haberler Kampanyalı fiyatıyla HONOR MagicBook 15 şimdi çok daha cazip- Güncel Haberler Samsung’un geleneksel ‘Büyük TV Günleri’ kampanyası başladı!- Güncel Haberler Pepsi’nin sunacağı UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçının bu yılki açılış töreninde dünyaca ünlü şarkıcı Camila Cabello sahne alacak- Güncel Haberler Büyükşehir’in Alanya kırsalında kar temizliği sürüyor Uğurlu Yaylası’nda ekipler ulaşımı sağlamaya çalışıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat