Al Sancak Dizisi Amy Kimdir?

13.01.2023

0 Yorum

Al Sancak Dizisi Amy kimdir sorusunu yanıtlayarak güzel oyuncuyu nereden tanıdığınızı hatırlatmaya çalışalım.

Al Sancak Dizisi Amy Kimdir?

TRT ekranlarına yayına girmesi için gün sayılan askeri bir yapım olan Al Sancak dizisi oyuncuları giderek daha netleşmeye başladı. Diziyle ilgili son paylaşılan haberde Al Sancak dizisi yayın tarihi 19 Ocak Perşembe günü olduğunu belirtmiştik. Şimdi gelelim diziye son dahil olan oyuncunun ismine… Al Sancak Dizisi Amy kimdir sorusunu yanıtlayarak güzel oyuncuyu nereden tanıdığınızı hatırlatmaya çalışalım.

Al Sancak Dizisi Amy

TRT dizileri kervanına yeni katılacak olan Al Sancak dizisi Amy rolünde oldukça tanıdık bir isim yer alıyor. En son Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide Türkan rolünde izlediğimiz güzel oyuncu Zeynep Koltuk izleyici karşısına çıkıyor.

1.71 boyunda ve 42 yaşındaki güzel ve başarılı oyuncu TRT kanalında yayınlanacak olan Al Sancak dizisi oyuncu kadrosuna resmen dahil oldu. Dizide yabancı bir rolü oynayacak olan Koltuk’un nasıl bir rolde olacağıysa merak konusu olarak duruyor.

Zeynep Koltuk Nerelerde Oynadı?

En Son Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide 20 bölüm izlediğimiz Zeynep Koltuk nerelerde oynadı sorusunun uzun bir yanıtı vardır. Bunları sıralamak gerekirse;

  • Bizim Evin Halleri, Neva
  • Adanalı, Maria
  • Behzat Ç, Aslı
  • Aramızda Kalsın, Türkan
  • Ezra , Rukiye
  • Kuzey Yıldızı, Şule

Başarılı oyuncu ayrıca 2023 yılında Disney+ kanalında yayınlanacak olan Atatürk dizisi için de zaten anlaşma sağlamıştı.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ