Al Sancak Dizisi Yayın Tarihi Açıklandı!

09.01.2023

0 Yorum

Al Sancak dizisi yayın tarihi de resmen açıklandı! 19 Ocak 2023 Perşembe günü yayın hayatına başlayacak olan dizi, şimdiden büyük merak konusu haline geldi.

Al Sancak Dizisi Yayın Tarihi Açıklandı!

TRT ekranlarında yayına girmesi kararlaştırılan Al Sancak dizisi yayın tarihi de resmen açıklandı! 19 Ocak 2023 Perşembe günü yayın hayatına başlayacak olan dizi, şimdiden büyük merak konusu haline geldi. Sosyal medyada çok sayıda paylaşıma konu olan Al Sancak dizisi konusu ile de ilgi toplamayı başarıyor.

Bu yazıda neler var?

Al Sancak Dizisi Oyuncuları

Askeri bir dizi olmasıyla dikkat çekmeyi başaran Al Sancak dizisi oyuncuları ile de gündemde kalmayı başardı. Başrollerinde Gülsim Ali ve Uğur Güneş’in oynayacağı dizinin teknik ve oyuncu kadrosunda başarılı isimler yer alıyor.

Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği dizinin senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan üstlenmişti. Yönetmen koltuğunda ise Can Emre oturacak.

Al Sancak dizisi oyuncu kadrosu içerisinde ayrıca İdris Nebi Taşkan ve Ahmet Yenilmez’in de içinde olduğu bir dizi başarılı oyuncuya daha yer verilmiş.

Böylece Perşembe günlerinin yeni TRT dizisi de belli olmuş oldu.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ