Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Artık 100’den Fazla Oyun ve Uygulama NVIDIA DLSS Özelliğini Destekliyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Artık 100’den Fazla Oyun ve Uygulama NVIDIA DLSS Özelliğini Destekliyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

NVIDIA GeForce oyuncuları, sistem gecikmesini azaltan NVIDIA Reflex ve görüntü kalitesinden ödün vermeden kare hızlarını artıran NVIDIA DLSS ile GPU'larına daha da fazla değer katan kapsamlı bir tamamlayıcı teknoloji ekosisteminin keyfini çıkarıyor. Bugün NVIDIA, bu iki özellik için ek desteğe odaklanan birkaç yenilik duyurdu. Ayrıca oyuncular, Windows 11'in piyasaya sürülmesiyle birlikte erişebilecekleri, sekiz oyun için destek içeren Game Ready Sürücüsünü de indirebilecek.

 

NVIDIA DLSS, 100’den Fazla Oyunda Bulunuyor ve Bağımsız Geliştiriciler UE4 Eklentisinden Yararlanmaya Devam Ediyor

NVIDIA, bugün 28 oyuna DLSS desteği eklediğini duyurdu. Eklemeler, teknolojiyi oyunlara entegre etmeyi hızlı ve kolay hale getiren Unreal Engine 4 DLSS eklentisinin bir sonucu olarak dikkat çekiyor. Bugün artık DLSS desteğini içeren toplam 100’den fazla oyun ve uygulama bulunuyor.

 

Alan Wake ve Daha Fazla Oyuna DLSS Geliyor

NVIDIA, iki yeni oyuna daha DLSS geleceğini duyurdu:

Alan Wake Remastered (5 Ekim) – NVIDIA DLSS, 4K'da 2 kata kadar performans artışı sağlıyor. Alan Wake Remastered'ta etkinleştirilen NVIDIA DLSS ile her GeForce RTX GPU, 4K'da maksimum ayarlarda 60 FPS'nin üzerine çıkabilir.
INDUSTRIA (30 Eylül) – Ayarların maksimuma çıkarılması ve ışın izlemenin etkinleştirilmesiyle NVIDIA DLSS, INDUSTRIA'da performansı 2 kata kadar hızlandırır.
 

Bu Ay Splitgate ve Deathloop'a NVIDIA Reflex Geliyor

NVIDIA Reflex, oyun geliştiricilerinin yazılım geliştirme kitleri, eklentiler ve kapsamlı belgeler sayesinde oyunlarına eklemeleri için hızlı ve kolay olma özelliğini taşıyor. 20'den fazla oyunda gecikme optimizasyon teknolojisi bulunuyor. Eylül ayında bu listeye Splitgate ve Deathloop da katılıyor ve 50'ye varan gecikme tasarrufu sağlıyor.

 

Diğer Oyun Haberleri

Bugünün diğer oyun haberleri ise şöyle sıralanıyor:

Severed Steel (17 Eylül) – Lansman sürümü, bir ton yeni içeriğin yanı sıra ışın izlemeli yansımalar ve NVIDIA DLSS’i getirdi. NVIDIA DLSS etkinleştirildiğinde oyuncular performanslarını iki katından fazla artırabilir ve Severed Steel'in keyfini neredeyse tüm GeForce RTX PC'lerde maksimum ayarlarda, ışın izleme etkinleştirilmiş olarak çıkartabilecek. Yeni DLSS fragmanına linkten ulaşılabiliyor.  
 

NVIDIA bugün Windows 11 için yeni NVIDIA Game Ready Sürücüsü yayınladı: 
Yeni sürücü aşağıdaki oyunlarda en iyi deneyimi sunuyor:
Alan Wake Remastered
Deathloop
Diablo II: Resurrected
Far Cry 6
Hot Wheels Unleashed
Industria
New World
World War Z: Aftermath
GeForce Experience'ın tek tıkla optimum ayarları, sistemin donanımı için oyun seçeneklerini anında yapılandırılmasına olanak tanıyarak oyunculara sorunsuz, optimize edilmiş bir oyun deneyimi sunuyor ve 1000'den fazla oyunda destekleniyor. Bu sürücüdeki yeni oyunlar ise şöyle:
Bravely Default II
Deathloop
GRIT
ICARUS
Myst (2021)
NBA 2K 22
Pathfinder: Wrath of the Righteous
The Legend of Heroes: Hajimari No Kiseki
Twelve Minutes
Vampire: The Masquerade – Bloodhunt
Elder Scrolls Online test sunucusunda bugün etkinleştirilen yeni NVIDIA Deep Learning Anti-Aliasing (DLAA) modu için destek ekliyor.
Dört oyuncu mouse’una Reflex desteği eklendi: 
HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse
Roccat Burst Core
Roccat Kone Pro
Roccat Kone Pro Air
ASUS ROG Swift PG279QM 240Hz, 1440p G-SYNC NVIDIA Reflex Monitörü piyasaya sürüldü.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Artık 100’den Fazla Oyun ve Uygulama NVIDIA DLSS Özelliğini Destekliyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  DEVA Partisi Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Koordinatörü Emekli Büyükelçi Abdurrahman Bilgiç oldu- Güncel Haberler Gölcük Belediyesi Personeli Hastalara Can Oldu- Güncel Haberler Ramazan pidesi satışları 5 kat arttı Müziğin Merkezi Aralık’ta da CRR- Güncel Haberler ViewSonic Türkiye-Suriye Arasındaki Sınırı “Aydınlattı”- Güncel Haberler Kartepe’de Enerji Birimi Kuruldu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat