Bahar 6. Bölüm: Bahar gitmektedir…
853 okunma

Bahar 6. Bölüm: Bahar gitmektedir…

Bahar 6. Bölüm: Bahar gitmektedir… Hastaneden çıkmıştır; Evren, arkasından gelir ve “Nereye.” Diye sorar. Bahar, istifa ettiğini söyler. Evren, Cihan beyin onu çağırdığını söyler. Umay, Parla’nın evinde ve onun odasındadır.

ABONE OL
23 Mart 2024 12:35
Bahar 6. Bölüm: Bahar gitmektedir…
1

BEĞENDİM

ABONE OL
Öğrenci soruyor  

Hastaneden çıkmıştır; Evren, arkasından gelir ve “Nereye.” Diye sorar. Bahar, istifa ettiğini söyler. Evren, Cihan beyin onu çağırdığını söyler. Umay, Parla’nın evinde ve onun odasındadır. Parla’nın hazırladığı dosyayı açmak ister ama Parla müsaade etmez. Annene sürpriz olsun açma, sonra beraber açarsınız der. Bahar ve Evren, Cihan beyin çağrısı üzerine hastanenin toplantı salonuna giderler. Basın mensupları da oradadır. Cihan bey, kürsüye gelir ve hastane personeline teşekkür ederek; hastaneye 30 milyon TL bağış yaptığını söyler. Ayrıca kendisini ameliyat eden Evren ve Timura da teşekküür eder. Baharı takdir ederek teşekkür eder, ayrıca Baharın işini bırakmasını istemez eğer işini bırakırsa bağışını geri çekeceğini söyler. Baharı kürsüye davet eder. Bahar, güzel bir konuşma yaparak işi bırakmayacağını açıklar. ve ayrıca Cihan beye çok teşekkür eder. Reha da Baharı kutlar ve takdir eder. Zarife bulunmuştur. Reha da bu arada Bahara işbaşı yapmasını söyler. Bahar oğluyla konuşur ve hep hastanede kalma sözü verir.

Parla’nın yaptığı fotoğraf albümü Baharın eline geçecek mi?

Bu arada Parla, yaptığı albümün fotosunu annesine gönderir. Rengin, beyninden vurulmuşa döner. Timur’u arar. Timur da Rengine ne yap et dosyayı Umay’a verme der. Rengin eve gelir. Umay gitmek üzeredir. Parla, annesine dosyadan bahseder. Rengin dosyaya bakmak ister ama Parla izin vermez. Umay, dosyayı alır ve gider. Rengin Timur’u arar ve dosyayı alamadığını söyler…

bahar 6.bölüm

Zarife’nin kızı bulunacak mı?

Zarife, tekrar hastaneye yatırılmıştır. Kriz geçirmektedir. Bahar gelir ve ona serum takar. Nihayet Zarife kendine gelir. Bahara neden benimle ilgileniyorsun ben iyilik görecek biri değilim der. Bahar da onun nereye gittiğini sorar. Zarife, kızıma gittim ama onu bulamadım der. Bahar, Zarifeye kızını bulayım mı der. Bahar ve çocukları, evlerinin bahçesindedirler. Şakalaşmaktadırlar… Timur, oynayarak gelir ve laf kalabalığıyla çantayı Umayın elinden alır. Ailecek yemeğe giderler. Umay, oyuna getirildiğini anlamamıştır. Timur, yemekte oğlu Aziz Uras’ı; arkadaşına yumruk attığı için azarlar. O sırada garson gelir ve dansa kalkmalarını ister. Bahar da dansa kalkmalarında ısrar eder ve böylece oğlunu azarlanmaktan kurtarır.

Parla, verdiği hediyenin etkisini düşünmektedir… Bu arada Bahar, ailesiyle yemekten eve döner. Timur, bir yolunu bulup dosyanın içindeki resimleri alır. Yırtar ve şömineye atarak yakar. Boş dosyayı da kaldırır. Rengin arar ve dosyayı ne yaptığını sorar; Timur da hallettiğini söyler. Sabah olur, Bahar, annesiyle konuşmaktadır. Çocuklara yemek yapmasını rica eder. Bu arada Umay, annesine hediyesini vermek için gelir ama dosyayı açtığına boş olduğunu görür. Baharsa konunun üzerinde durmaz geç kalıyorum der çıkar. Bahar, hastaneye gider. Yaşlı bir adam gelmiştir ve kızını aradığını söyler. Fenalaşır, oturturlar. Bu sırada Parla, Umayı arar ve hediyeyi verip vermediğini sorar. Umay yalan söyler. Ama parla bunu anlar ve annesine yok etmişsiniz ama bu iş burada bitmez der. Bahar ve Evren, yaşlı adamla ilgilenmektedir. Adama demans teşhisi koyarlar. Yaşlı adam; adı dahil hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Bu arada Rengin, yaşlı adamı görür ve babası olduğunu anlar. Ama yanına gitmez, uzaktan gizlice gözetler. Rehanın yanına gider ve yaşlı adamı tanıdığını söyler. Bahar ve arkadaşı, kafede konuşmaktadırlar. Arkadaşı bahara buluştuğu adamdan bahsetmektedir bu arada Evren gelir. Baharın arkadaşı Evrene bayılır. Evren ayrılınca, neden kendisiyle tanıştırmadığını sorar ve yarın yürüyüşe getir der.

Tahsin bey, Rengin’i tanıyacak mı?

Rengin, Timur’un yanına gelir ve babasının hastanede olduğunu söyler. Kimsenin babası olduğunu bilmediğini ve Baharın onunla ilgilendiğini ekler. Timur’dan babasıyla ilgilenmesini ister. Rengin, Baharın yanına gider. Bir hafta yokum der. Baharsa, Evreni gördüğünde Tahsin amcanın kim olduğunu anladığını söyler. Yarın doğa yürüyüşü yapalım; sen, ben ve çağla der. Evren, Sereni ve Aziz Uras’ı bir araya getirmeye çalışmaktadır. Beraber araştırma yapıp makale yazmalarını ister. Rengin ve kardeşi Selim buluşurlar. Rengin, Selime babasını hastaneden almasını söyler. Bu arada Timur gelir. Selim Timur’un üstüne gider. Timur, Selimi döver. Selim de Timur’a yumruk atarak gözünü morartmıştır.

Bahar, çocuklarıyla evdedir. Çocuklar babam yok huzur var demektedirler. Ertesi sabah olur. Timur kalkar ve aynaya bakar. Gözü mosmor olmuştur. Baharın, makyaj malzemelerinden alarak morluğu kapatır. Bahar, kapıdan seslenerek yürüyüşe çıkacağını söyler ve sahile iner. Arkadaşı çağla gelmiştir. Biraz sonra da Evren gelir. Çağlayla Evren, muhabbet ederek önden gitmektedirler baharsa arkadan onları takip eder. Çağlayla Evren çok iyi anlaşmışlardır. Timur, boyadığı gözüyle hastaneye gider. Tahsin beyin yanına gider. Yaşlı adam uyumaktadır. Timur onunla nasıl tanıştığını hatırlamaktadır ve o uyurken, ona içini döker.

Zarife’nin kızı, annesini görmeyi kabul edecek mi?

Bahar dinlenme odasında ayaklarını uzatmış dinlenmektedir. Evren gelir, hadi hazırlan gidiyoruz diyerek onu çağırır. Çünkü Evren Zarife hanımın kızını bulmuştur ve Baharı onun yanına götürmektedir. Zarife hanımın kızının ofisine giderler. Okumuş ve avukat olmuştur. Onları karşılar ama annesinden bahsedince onunla görüşmeyi istemez. Baharla evren çıkarlar. Dışarıda Bahar üzüldüğünü söyleyince; gelecektir mutlaka şimdi kendisiyle hesaplaşıyordur der bahara. Timur, yemekhanede oğlunun yanına oturur. Oğlu şaşırır. Sohbet ederler. Babası, balığa gidelim der ve gününü kararlaştırırlar. Yemekten sonra Timur, Baharla Evreni görür ve Evrene laf sokar. Bu arada Zarife hanımın kızı gelir hastaneye, Evren ve Baharla Zarife hanımın odasına giderler. Anne kız sarılıp ağlaşırlar. Zarife hanım Bahara teşekkür eder.  Bahar odadan çıkar. Çok duygulanmıştır ve ağlar. Evrenle konuşurlar. Bahar, arkadaşını över ve telefonunu Evrene verir. Ve bahar Tahsin beyin odasına gider. Tahsin bey, Baharı kızı zanneder ve beni affet der. Baharı kucaklar bir süre sarmaş dolaş kalırlar ama Bahar, kızın değilim der ve çıkar. Zarife’nin odasına gider ve Zarife’ye tahliye olduğu müjdesini verir. Bu arada Rengin gelir ve kafede oturur. Baharı çağırır. Bahar gelir ve konuşmaya başlarlar. Bahar Rengine babasına gitmesini tavsiye eder. Parla, hastaneye annesinin yanına gelir. Rengin babasının yanına gitmektedir. Odaya girdiklerinde kardeşinin babasını götürmeye çalıştığını görür. Babasına sarılır. Babası beni affet der. Rengin, babasıyla kızını tanıştırır. Ama bir dakika sonra onları unutmuştur bile. Kardeşi Rengini ve Parla’yı dışarı çıkartır kendisi de çıkar. Kavga ederler. Parla annesine destek çıkar ve sonra annesini de alıp terasa götürür. Duygusal paylaşım yaşarlar ve artık araları düzelmiştir.

Seren ve Aziz Uras’ın arası düzeliyor mu?

Timur’la Aziz Uras balığa giderler. Babası oğluna balık tutmayı öğretir. Oltaları atarlar ve beklemeye başlarlar. Bu arada Timur oğluyla sohbet etmeye çalışır. Birkaç başarısız denemeden sonra sözü Azizin kız arkadaşına getirir. Daha sonra oltalarında bir sorun olur ve Timur, Aziz Uras’ı azarlar. Tüm günleri mahvolur böylece. Çağlayla Evren buluşurlar… Evren, Çağlayla sevgili olmak istememektedir ve Çağla bunu anlar. Ona arkadaş olalım der. Evren de kabul eder. Böylece aralarındaki gerilim sona erer. Bu arada babasının yanından ayrılan Aziz Uras hastaneye gider. Sereni görür. Seren, ağlayan Aziz Uras’a sarılır. Beraber ağlarlar. Timur ise deniz kenarında oturmuş geçmişe dalmıştır. Babasının kendisine davranışlarını hatırlar. O kendisine ne yapmışsa aynısını oğluna yapmaktadır. Bunu fark edince çok üzülür. Eve gider. Evde babasının resmine bakarak ağlar, bu arada Rengin arar. Babam gitti der. Timur hastaneye gelir ve Rengine sarılır. Sarıldıklarını Evren görür.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

  reklam ver

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlar: Kocaeli anahtar teslim tadilat - Tanıtım yazısı satın al - Seo paketleri - Malatya rent a car - nakliyat - Boşanma Avukatı - akor - en iyi evden eve nakliyat - evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - Nakliyat