DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BIST 9.693,461,77%
BITCOIN 21062400,43%
İstanbul
14°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bahar Dizisi 4. Bölümünde Neler Oldu? Bahar 4. Bölüm İzle
2907 okunma

Bahar Dizisi 4. Bölümünde Neler Oldu? Bahar 4. Bölüm İzle

Bahar Dizisi 4. Bölüm: Bahar; tıp okuduğu halde evlendikten sonra ev hanımı olan bir kadındır. İki çocuğu, eşi ve kayınvalidesi ile yaşamaktadır. Bir gün hasta olur ve nakil gerekir.

ABONE OL
7 Mart 2024 14:22
Bahar Dizisi 4. Bölümünde Neler Oldu? Bahar 4. Bölüm İzle
1

BEĞENDİM

ABONE OL
Öğrenci soruyor  

Bahar Dizisi 4. Bölüm: Bahar; tıp okuduğu halde evlendikten sonra ev hanımı olan bir kadındır. İki çocuğu, eşi ve kayınvalidesi ile yaşamaktadır. Bir gün hasta olur ve nakil gerekir. Son anda bulunan dönerle ölümden döner. Ve bu durum tüm hayatını gözden geçirmesine neden olur. Artık değişmek istemektedir. Mesleğine geri döner. Ama eşi Timur bunu istememektedir. Olaylar bu çerçevede gelişmeye başlar. Şimdi dizinin 4. Bölümüne bakacağız:

Bahar Dizisi 4. Bölüm

Dizi baharın görüntüsüyle başlar. Arkasından siyah beyaz karede bir gül pembeye dönüşür. Bu gül baharı ve yaşantısını simgelemektedir. Geçen bölümün sonunda Bahar’ın kızı Umay düşmüş başını vurmuştur. Arkadaşı parla telaşla annesini arar durumu anlatır. Parla’nın annesi Rengin, ambulans göndereceğini söyler. Bu arada Bahar, arkadaşı Prof. Dr. Evren’le motorda gitmektedirler ve kötü olur. Motordan iner su içer ve daha iyi hisseder. Bahar, evrenle sohbet ederken yeni kazandığı özgürlüğü hakkında dem vurur ve “Yaşamak çok güzel.” Der. Özellikle kendisi için yaşamın yeniden anlamlandığından bahsederken telefon çalar ve kızı Umay’ın kaza geçirdiğini öğrenir. Evde ise; Babaanne Nevra, dışarıdan yeni gelmiştir ve Umayı aramaktadır. Ama evde bulamaz. Bu arada oğlu Timur arar ve Umay’ın kaza geçirdiğini, hastaneye kaldırıldığını söyler. Nevra, hastaneye gider. Parla, Umay’ı ambulansla hastaneye getirmiştir. Umay, hemen bir sedyeye alınarak baygın halde içeri alınır. Parla’nın annesi Rengin, hemen kızını bir kenara çeker ve uzaklaştırır. Timur ve Rengin tartışır. Parla annesiyle gider. Bahar gelir bu arada. Timur ise içeride Umay’la ilgilenmektedir. Bahar içeri girmek ister. Timur engeller. Kimsenin onların karı koca olduğunu bilmediklerini içeri girerse dikkat çekeceğini söyler ama Bahar, kızını görmek istemektedir. Ne kadar Timur engellese de zorla içeri girer. Bu defa da gelen nöbetçi doktor onu dışarı çıkarmak istemektedir. Ama oğlu bir şeyler söyler çıkmasına engel olur. Umay, kendisine gelir. Tekerlekli sandalyeyle film çekilmeye gider.

Parla’yla annesi tartışır.

Çünkü Parla’nın annesiyle Umay’ın babası sevgilidirler. Ve Rengin bunun ortaya çıkmasını istemediği için kızının Umay’la arkadaşlığını istememektedir. Nöbetçi doktor hala Bahar’ı çıkarmak istemektedir ama Bahar diretir çıkmaz. Umay, taburcu olur ama nöbetçi Doktor Seleni Bahar’a görev verdiği için Bhar kızıyla gidemez. Timur, Umay’ı eve götürür, neler olduğunu nasıl başını vurduğunu öğrenmeye çalışmaktadır ama Umay bir şey söylemez. Derken Bahar gelir, o da Umay’a neler olduğunu sorar ama Umay ona da söylemez. Bu arada Timur, Bahar’ın üstüne gider. Tartışırlar… Bu arada Umay; okuldan bir arkadaşıyla doğum gününü kutladığını ve başına gelenleri değiştirerek anlatır. Parla’nın kim olduğunu sorarken, Umay’ın resim kursuna gittiğini öğrenir ve buna çok sinirlenir çünkü Umay’ın, tıp okumasını istemektedir. Diğer taraftan Parla’yla arkadaş olmasını istemediği içinde, çok amaçlı olarak kursa gitmesini yasaklar.

bahar 4. bölüm izle

bahar 4. bölüm izle

Nevra’yla Bahar geçinememektedirler.

Nevra, her fırsatta Bahara laf sokar, üstüne gider. Ayrıca, Nevra Bahar’ın özgür davranışlarından ve düşüncelerinden rahatsız olmaktadır. Çünkü Baharın, özgürlüğünü kazanması demek onun için servetin ellerinden gitmesi demektir. Timur’un babası tüm servetini Bahara bırakmaktadır bu yüzden Baharın gözlerini açması işlerine gelmemektedir. Bahar, Umay’ın odasına gider ve onunla konuşmak istediğini söyler. Umay, arkası dönük uzanmaktadır ve BharI’ dinler o şekilde. Sonra annesine döner ve susalım der. Susar Bahar ve Umay’a sarılır o şekilde uykuya kalırlar. Sabah, Bahar, Umay’a bir mektup yazar ve gider. Umay ise annesinin yazdıklarını okur. Ona güçlü olmasını ve mücadele etmesini öğütlemektedir.

Annesi, Parla’yı okula götürmeyi teklif eder.

Kızıyla arasındaki buzları eritmek istemektedir. Parla kabul eder ve arabaya biner. Rengin, Parla’ya beraber zaman geçirmek istediklerini söyleyince. Parla kabul eder ve o sırada Timur arar, Rengin kızının yanında konuşmaktan çekinir ama Parla, konuşabileceğini söyler. Ve okula giderler. Bu arada Timur’la Evren’in arası gergindir. Sürekli bir rekabet içerisindedirler. Özellikle ortamı geren Timur’dur. O esnada hastaneye ünlü bir iş adamı gelir. Adam kanserdir ve iki farklı ameliyat yöntemi vardır. Gene bu konuda Timur ve Evren çekişmektedirler ve hastaya sormaya karar verirler. Timur, Bahar’ı yeni gelen iş adamıyla ilgilenmeye yönlendirir. Ama amacı aslında Bahar’ın hata yapması ve işten bu nedenle kovulmasıdır. Bahar, tüm iyi niyetiyle iş adamı Cihan beyin odasına gider ama Cihan Bey onu istemez ve kovar. Timur ise kapıdan onları gözetlemektedir. Bahar, dışarı çıkınca onunla dalga geçer. Timur’la Evren’in rekabeti devam etmektedir. Timur’un oğlu Evren’in asistanı olmayı seçince daha da zıvanadan çıkar.

Bahar Dizisi Reytingleri 

Bahar Son Bölümde Neler Oldu?

Bu arada parla ortadan kaybolmuştur ve annesinin tüm aramalarına rağmen ortaya çıkmaz. Bahar ise gene Cihan Bey’in odasına gider. Kan alması gerekmektedir ama Cihan Bey, Henüz iğneyi sokmamış olsa da Bahar’a kızar ve onu gönderir. Parla ise, Umay’ın evine gitmiştir. Ama annesine haber vermemiştir. Bahar, Parla’ ya annesine haber vermesini söyler. Parla da annesine mesaj atar. Timur da eve gelir ve yemekler hazırdır. Yemek masasına otururlar. Parla, Timur’a üstü kapalı diğerlerinin anlamayacağı şekilde laf sokra. Timur ise konuyu değiştirmeye çalışır. Tekrar Umay’ın resim yapma konusu gündeme gelir. Timur hala kızının resim yapmasını istememektedir ve Umay’ın üstüne gider. Umay, ağlayarak odasına gider. Annesi arkasından giderek onu teselli etse de Umay ağlamaya devam eder. Timur, Parla’yı evine götürür. İçeri girmek ister. Parla engel olur ve onu kovmaktan beter eder.
Bahar, evde Timur’un ceketinin cebini kontrol ederken bir zarf bulur. Bu zarf pırlanta bir bilekliğin faturasıdır. Timur, eve gelir. Bahar, hesap sorar. Timur, sana aldım dese de Bahar inanmaz. Ertesi gün, Timur, çevirdiği dümenle, faturadaki bilekliğin aynısını hastaneye getirttirir. Bahara verir. Bahar çok mutlu olur, havalara uçar. Artık kocasına inanmaktadır.

Reha, Timur ve Evren, Cihan Bey’in odasına giderler. Ameliyatı konuşmak istemektedirler. Ama hastalığından ve ameliyattan bahsedilince sinirlenir ve onları kovar. Bu arada Bahar gelir hepsini dışarı çıkartır. Cihan Bey, Bahar’a sarılır ve ağlar. Daha sonra terasa çıkarlar, bir tv muhabiri gizlice onları çekmektedir. Bahar, eve döner ve Umay’a ona kurs ayarladığını söyler. Umay çok sevinmiştir. Diğer taraftan Timur ve Evren, Cihan Bey’in odasındadırlar. Ameliyat hakkında konuşurlarken tv de Cihan Bey’le ilgili haber çıkar. Buna Bahar’ın neden olduğunu düşündüğü için onu çağırtır. Adamlarıyla beraber aşağı iner ve öfkeyle söylenmeye başlar. Bu arada fenalaşır ve kalbi durur. Hemen şok verirler ama başarılı olamazlar. Bahar, kalp masajı yapar ve Cihan Bey’i hayata döndürür, tam o sırada Bahar’ın gözü, Rengin’in kolundaki bilekliğe takılır. Kendi kolundakinin aynısıdır ve düşer bayılır.
Dizi tüm aileye uygun. Konusu çok güzel. Yaşamın kaosu içinde kendine yer edinmeye çalışan tekdüze bir yaşantının içinden özgür bir yaşantıya yelken açan Bahar’ın hikayesi. İzlemenizi tavsiye ederim. Dizi; komedi, dram ve medikal özelliklere sahip. Çok güzel işlenmiş ve gayet kaliteli.

MF’nin yapımını üstlendiği dizinin yapımcısı Asena BÜLBÜLOĞLU. Oyuncular:
Demet Evgar: Bahar Özden Yavuzoğlu
Buğra Gürsoy: Evren Yalkın
Mehmet Yılmaz Ak: Timur Yavuzoğlu
Hatice Aslan: Nevra Yavuzoğlu
Ecem Özkaya: Rengin Çevik
Füsun Demirel: Gülçiçek özden
Elit Andaç Çam: Çağla
Demirhan Demircioğlu: Aziz Uras yavuzoğlu
Nil Sude Albayrak: Seren
Alisa Sezen Sever: Umay Yavuzoğlu
Hasan Şahintürk: Reha

  En az 10 karakter gerekli
  Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


  HIZLI YORUM YAP

    reklam ver
  ucuz iplik   izmirdeki yurt dışı üniversite firmaları

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  Sponsorlar: izmirdeki yurt dışı eğitim firmaları - ucuz iplik - Promosyon şemsiye - nakliyat - Online Diyet - akor - en iyi evden eve nakliyat - düğün dansı - evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - Nakliyat