Bahar Dizisi 5. Bölümde Neler Oldu?
2675 okunma

Bahar Dizisi 5. Bölümde Neler Oldu?

Bahar Dizisi 5. Bölüm Cihan Bey’in ameliyatına iki düşman girer… Reha, Timur’u ve Evren’’i yanına çağırır. Cihan beyin ameliyatına ikisinin beraber girmesini istemektedir. Evren ve Timur kabul eder ve ameliyata girerler. Sürekli atışan bu ikili şaşırtıcı bir şekilde iyi bir ekip oluşturarak ameliyatı başarıyla gerçekleştirirler.

ABONE OL
14 Mart 2024 11:55
Bahar Dizisi 5. Bölümde Neler Oldu?
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Öğrenci soruyor  

Geçen hafta Bahar’ın Cihan beyi hayata döndürme çabaları sırasında gözünün Rengin’in kolundaki bilekliğe takıldığı ve sonra bayıldığı sahneyle bitirmiştik. Bu hafta başlarken aynı sahnenin devamı ekrana geldi. Timur, Bahar’ın düştüğünü görünce fırladı ve onu kucaklayarak sedyeye taşıdı ve gereken müdahaleyi yaptı. Bahar ise kendine gelirken “Bileklik, bileklik…” diye sayıklamaya devam eder. Sonunda Bahar kendine gelir, iyidir.

Bahar Dizisi 5. Bölüm

Cihan Bey’in ameliyatına iki düşman girer…

Reha, Timur’u ve Evren’’i yanına çağırır. Cihan beyin ameliyatına ikisinin beraber girmesini istemektedir. Evren ve Timur kabul eder ve ameliyata girerler. Sürekli atışan bu ikili şaşırtıcı bir şekilde iyi bir ekip oluşturarak ameliyatı başarıyla gerçekleştirirler. Bahar, hastane odasında oğluyla konuşmaktadır. Aziz, annesine bayıldığında babasının onunla çok ilgilendiğini söyler hatta kucağında taşıdığını ekler ve Bahar bu durumdan çok mutlu olmuştur. Reha hoca, Bharı görmek ister. Bahar onun odasına gider. Reha hoca, Bahar’a fırça atar ama ona son bir şans verdiğini söyleyerek gönderir. Bahar, koridorda ağlayarak dinlenme odasına gider. Timur, içeride koltuğun altında Rengin’in fırlattığı bilekliği aramaktadır. Bileklik koltuğun altındadır çünkü Timur, Rengin’e bilekliği çıkarmasını söylemiştir. Rengin de kızarak öfkeyle bilekliği kolundan söker atar ve odadan çıkar. Bu arada Bahar, odaya girince Timur’u öyle yerde görünce şaşırır ve ne yaptığını sorar. Timur hemen kollarını hareket ettirmeye başlayarak kollarını esnettiğini söyler. Bahar, odadan çıkar. Arkasından Timur da bilekliği koltuğun arkasından alarak çıkar.

Bahar ve Timur yakınlaşmakta mıdırlar?

Bu arada hastanede herkes Timur’u ve Bahar’ı konuşmaktadır. Dedikodu almış başını yürümüştür. Evli olduklarını bilmeden Timur’un gayri ihtiyarı yaptığı yardımı yanlış anlamış ve yakınlaştıklarını düşünmüşlerdir. Bahar, dinlenme odasından çıktıktan sonra yangın merdivenlerinin oraya gitmiş ve ağlamaya başlamıştır. Oğlu gelir ve onu teselli etmeye çalışır. Bahar, Reha hocanın söylediklerini düşünerek sürekli asistanlığını sorgulamakta ve kendini ağır bir şekilde eleştirmektedir. Oğlu onu teselli ederken aşırı duygusal olduğunu söyler. Annesine sarılır ve oradan çıkar.
Parla ve Umay yasaklanmasına rağmen konuşmaktadırlar. Rengin, Parla’yı almaya okula gelir. Parla, Umay’a haber vermeden kaçarcasına arabaya biner. Rengin, Parla’yı Umay’la görüştüğü için azarlar. Para da Rengin’e sen Timur’la görüşme bende Umay’la görüşmeyeyim der. Eve giderler Parla, annesinin ödülünü görür ve bir ödülün var ama bir ailen yok diyerek dalga geçer annesiyle. Bahar, eve gelir. Kayınvalidesi, evin pisliğinden dem vurmaktadır. Hizmetçi kadının Bahar gibi temizlik yapmadığından ve evin çok pis koktuğundan, aşırı tozlu olduğundan şikâyet eder. Timur da eve gelir. Arkasından Aziz Uras gelir. Hep bir ağızdan tartışmaya başlarlar. Kayınvalidesi ve Timur, Bahar’ın üstüne gider. Kızı ve oğlu Baharı destekler. Timur, Bahar’ı desteklemelerine çok kızar ve onları odalarına gönderir. Aziz Uras, odasında ağlamaktadır. Bahar, yanına gelmek isteyince gözlerini silerek ağladığını ondan gizler. Sohbet ederler. Bahar, oğlunu teselli etmeye çalışmaktadır. Biraz daha konuşurlar ve birbirlerine sarılırlar. Bahar odadan çıkar salona gider. Timur çay yapmıştır. Bahar’a ikram eder. Aslında amacı onunla konuşmaktır. Bahar’a asistanlığa ara vermesini söyler. Hastalığından dolayı bunu istediğini ekler. Bahar, bulaşıkları yıkar ve camdan dışarısını seyreder. Kayınvalidesinin söyledikleri ve asistanlığını bırakıp kayınpederine baktığı günler aklına gelir.

Cihan bey Bahar’ı neden çağırır?

Reha, Evren ve Timur, Cihan Bey’in odasına giderler. Cihan bey, hepsine teşekkür eder. Onlarda geçmiş olsun dileklerini iletirler. Cihan bey, Bahar’ı çağırmalarını ister. Bahar, Cihan beyin odasına gelir. Cihan bey, Bahara hayatını kurtardığı için teşekkür eder. Ve artık kendisiyle onun ilgilenmesini istediğini söyler. Timur, Cihan beyin odasından çıkınca Rengin’i görür. Yanına gider. Rengin, kendisini terk ettiğini ve Baharı da hastaneden attıracağını söyler ve gider.
Baharın kayınvalidesi evin hizmetçisini delirtmiştir. Hizmetçi, ne haliniz varsa görün diyerek evi terk eder. Baharın kayınvalidesi ise geride sinirden küplere biner. Hizmetçiyi hiçbir şekilde çekip çeviremediğini düşünmektedir. Bahar, var gücüyle asistanlık mesleğinin zor yönleriyle başa çıkmaya çalışmaktadır. Zorlanmasına rağmen destek gördüğü arkadaşlarda edinmiştir. Ama Rengin, Baharı attırmak için onu kanserli bir hastayla ilgilenmesi için görevlendirir. Kadın aynı zamanda müebbet hapse mahkûm bir hükümlüdür. Baharın görevi, kadını tedavi olmaya ikna etmektir. Ama kadın hiç konuşmaz. Bahar da onun yaralarını tedavi eder çıkar.

Bahar Dizisi Reytingleri

Cihan beyin yanına giden Bahar, onun tansiyonunu ölçer ve sohbet ederler. Bu arada Cihan beyin yeğeni gelir. Amcasına pijama türünden bir şeyler almıştır. Cihan bey, yeğeninin hakkındaki kötü düşüncelerini öğrenmiştir. Ve onu odasından kovar. Bahar, Cihan beye serum takıp odadan çıkar.
Bahar bu defa da Zarife’nin yani kanser hastası kadının yanına gider. Kapıda onun türkü söylediğini duyar ve ona görünmeden dinler, duygulanır, ağlar. Zarife, benden korkmuyor musun diye sorunca hayır der. Zarife hala tedavi istemediğini söylemektedir. Hala gözleri dolu dolu olan Bahar odadan çıkar ve Renginle karşılaşır. Hastayı tedaviye ikna edip etmediğini sorar. Bahar hayır der. Rengin bunun üzerine Baharı azarlar ve gider. Baharın annesi alışveriş yapıp gelmiştir. Timur’un annesi de gelir. Ortalık birbirine girer. Hep beraber Cihan beyin odasına girerler. Baharın kayınvalidesi Nevra çiçek getirmiştir, annesi de pijama takımı almıştır. Cihan beyin ürettiği pijamaların sahtesidir pijamalar ve pazardan almıştır. Nevra ve Baharın annesi birbirine girer. Cihan bey onların dünür olduğunu anlar.
Bahar ilk maaşını almıştır. Maaşıyla annesine alışveriş yapar ve annesinin evine götürür. Annesi çok duygulanır. Oturup duygusal analar yaşarlar. Daha sonra eve gider. Kayınvalidesine ve diğerlerine aldığı hediyeleri verir. Aziz Uras eve gelmemiştir. Bahar endişelidir. Arar ama oğlu telefonlarını açmaz. Aziz ise Evren doktorla buluşmuş bir şeyler atıştırmaktadır. Bir iki kişi gelip yanlarında durur. Evren ne var diye sorar hayırdır der. Diğeri de hayırdır hayır halı saha maçına iki kişi eksik gelir misiniz deyince kalkar giderler. Aziz, o gece Evren de kalır. Evren, Bahara mesaj atar aziz yanımda diye.
Bahar, Zarife’yi film çektirmek için götürür. Bileklerini sıkmaması için gevşettirdiği kelepçelerden sıyrılan zarife bir yolunu bulur kaçar. Rengin de oradadır ve Baharı Zarife’yi kaçırdığı için azarlar. Yetersizsin evine dön der. Baharın morali çok bozulur ve terasa çıkar. Yanına Evren gelir. Ona içini döker. Evren de ona hayallerinden vazgeçeceksen evine dön der. Bahar, Cihan beyin yanına gider. Olanları konuşurlar. Cihan bey nasihat eder. Bahar da kararını verir. Ayrılmak istemektedir. Odasına gider ve eşyalarını toplar. Kucağında eşyaları hastaneden ayrılır.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

  reklam ver

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlar: - Tanıtım yazısı satın al - Seo paketleri - Malatya rent a car - nakliyat - Boşanma Avukatı - en iyi evden eve nakliyat - evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - Nakliyat