Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Sandal’dan CHP ilçeye ziyaret- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Sandal’dan CHP ilçeye ziyaret- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye meclis üyeleri ve partililer ile birlikte, Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin’i ziyaret etti. Yeni seçilen yönetime başarı dileklerini ileten Başkan Sandal “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. El ele, omuz omuza partimizi iktidara taşıyacağız” dedi. İlçe Başkanı Didem Gültekin de “Yeni bir örgütlenme anlayışı ile yola çıkacağız ve önce yerelde bütünlüğü sağlayacağız, sonra genelde iktidara ulaşacağız” dedi.

 

YENİ YÖNETİMİ ZİYARET ETTİLER

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ve belediye meclis üyeleri, göreve yeni seçilen CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Yeni yönetime başarı dileklerini ileten Başkan Sandal, el ele vererek CHP’yi genelde de iktidara taşıyacaklarını söyledi.

 

HEDEF GENELDE İKTİDAR

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı siyasetinde yepyeni ve tertemiz bir sayfa açıyoruz. Kimsenin kimseyle kavga etmediği, sadece başarıya ve iktidara odaklandığı bir sayfa. Dargınlıkların, kırgınlıkların sona erdiği bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Vatandaşımızla, esnafımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla daha fazla bir arada olacağız. Gençlerimizle, kadınlarımızla, tüm örgütümüzle sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Yeni seçilen yönetimimiz Bayraklı’da nasıl siyaset yapıldığını sadece iş yaparak gösterecek. Biz de her zaman olduğu gibi örgütümüzün yanında olmaya devam edeceğiz. Geleceğe çok güzel bir Bayraklı mirası bırakmak istiyoruz ve bunu da birlikte başaracağız” diye konuştu.

 

OMUZ OMUZA ALANDA OLACAĞIZ

Konuşmasında birlik ve dayanışma vurgusu yapan CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Bize destek olan delegelerimize, örgütümüze teşekkür ederim. Biz başladığımız yerdeyiz. Büyük bir aileyiz. Belediyemizle, örgütümüzle, mahalle temsilcilerimizle, delegelerimizle bir bütünüz. Bundan sonra hepimiz daha fazla gayret göstererek ortaya örnek bir çalışma koyacağız.  Amacımız aynı: Partimizi iktidara taşımak. Bu doğrultuda her mahallede, sokakta, alanda birbirimize omuz vereceğiz. Hep birlikte partimizi iktidara taşıyacağız” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Sandal’dan CHP ilçeye ziyaret- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Ece Sesçkin’in Sahne Kıyafeti Olay Oldu! Cesur Halleri Dakkalar İçinde On Binlerce Beğeni Aldı!- Güncel Haberler Yaşlılar Haftası Kapsamında Huzurevi Sakinlerine Kahvaltı Programı Düzenlendi- Güncel Haberler Van Büyükşehir’den Kapsamlı Ramazan Denetimi- Güncel Haberler Dünyaca ünlü isimler Nobu İstanbul için geldi- Güncel Haberler Tüm Gözler Nocturne ve Hande Erçel’in Üzerinde- Güncel Haberler Market ve Depolarda Stok Denetimi – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat