reklam ver
Bosch Rexroth, Thomas Donato’yu Mobil Hidrolik Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve getirdi- Güncel Haberler
  • Reyting TV
  • Blog
  • Bosch Rexroth, Thomas Donato’yu Mobil Hidrolik Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve getirdi- Güncel Haberler
273 okunma

Bosch Rexroth, Thomas Donato’yu Mobil Hidrolik Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve getirdi- Güncel Haberler

ABONE OL
26 Ocak 2022 12:30
Bosch Rexroth, Thomas Donato’yu Mobil Hidrolik Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve getirdi- Güncel Haberler
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Öğrenci soruyor  

Büyüme ve teknolojik dönüşüm için daha fazla teşvik 

  • Büyümeyi sağlamak amacıyla Yönetim Kurulu görevleri kısmen değiştirildi. 
  • Satış ve teknoloji alanında zengin bir uluslararası deneyime sahip olan Thomas Donato, Yönetim Kurulu pozisyonuna ek olarak Mobil Hidrolik İş Biriminin başkanlığını da yapacak.
  • Holger von Hebel, CFO ve Endüstri İlişkileri Direktörü olarak görevlerine odaklanacak.
  • Guido Hettwer, Endüstriyel Hidrolik İş Biriminin başına geçti.
  • Dr. Steffen Haack, Mühendislikten sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeni İş ürün alanının Başkanı olarak görevlerine odaklanacak.

Lohr a. Main – Bosch Rexroth, Thomas Donato'yu 1 Ocak 2022'den itibaren Mobil Hidrolikten sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak atadı. Donato, diğer görevlerine ek olarak Bosch Rexroth'un en büyük iş birimi olan Mobil Hidrolik İş Birimine başkanlık edecek. Yönetim Kurulundaki bazı görevler yeniden belirleniyor. 

Thomas Donato (49), Global Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Kıdemli Başkan Yardımcısı olduğu Rockwell Automation'ın ardından Bosch Rexroth'ta görev yapmaya başladı. Çeşitli teknik ve bölgesel sorumluluklara sahip olduğu şirkette yaklaşık 18 yıl geçirdi. Robert Bosch GmbH Yönetim Kurulu Üyesi ve Bosch Rexroth Yönetim Kurulu Başkanı Rolf Najork, “Thomas Donato'nun Bosch Rexroth'a katılması, zengin uluslararası deneyime sahip bir yöneticiyi bünyemize kattığımız anlamına geliyor. Elektrifikasyon, otomasyon, robotik ve servis alanlarına büyük bir müşteri odaklılık ve geniş kapsamlı deneyim sağlayacak. Bu, Mobil Hidrolik iş biriminin stratejik gelişiminin yönetilmesine sağlanan bir başka teşviktir. Yönetim Kurulunda iş birliği yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi. 

Donato, otomasyon uzmanı Rockwell'de çalışmaya başlamadan önce ABB Robotics'te yaklaşık sekiz yıl geçirdi. Radyo ve televizyon teknisyeni olarak çıraklık eğitiminin ardından Donato, Darmstadt'ta mühendislik diploması aldı. Thomas Donato, “Müşteriler ve küresel Mobil Hidrolik ekibiyle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Birlikte, mobil makinelerin teknolojik dönüşümünün sunduğu potansiyelden yararlanacağız ve böylece Bosch Rexroth'un mobil hidrolikteki güçlü pazar konumunu daha da geliştireceğiz.” dedi. Donato, Mobil Hidrolik İş Biriminin Başkanlığını Ekim ayında Bosch Rexroth'ta CFO ve Endüstri İlişkileri Direktörü görevini üstlenerek iş birimine liderlik etmeye devam eden Holger von Hebel'den devralacak. 

Büyümeyi sağlamak amacıyla Yönetim Kurulu görevleri değiştirildi 

Mobil Hidrolik İş Biriminin yeni Yönetim Kurulu pozisyonu, Kurulun altı üyeden oluşacağı anlamına geliyor. İş birimlerindeki görevlerin birleştirilmesiyle ek yönetim pozisyonlarına gerek kalmayacak. Najork, “Thomas Donato'yu atayarak ve görevleri yeniden belirleyerek, Yönetim Kurulu net bir şekilde Bosch Rexroth'un büyümesine ve daha ileri teknolojik gelişimine odaklanıyor.” dedi.

Hettwer, Endüstriyel Hidrolik İş Biriminin başına geçti 

1 Ocak 2022'de iş birimlerinde bir değişiklik daha yapıldı: Guido Hettwer, Endüstriyel Hidrolik İş Biriminin Başkanı olarak görev yapacak. Görevi, Mühendislikten sorumlu Yönetim Kurulu üyesi ve Yeni İş ürün alanının Başkanı Dr. Steffen Haack'ten devraldı. Haack, Yönetim Kuruluna atandığında Yönetim Kurulu görevine ek olarak Endüstriyel Hidrolik İş Biriminden de sorumlu olmaya devam ediyor. Hettwer halihazırda Endüstriyel Hidrolik iş biriminde satışları yönetiyor ve yeni görevine ek olarak gelecekte de bu konumunu koruyacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

akor   online diyet   reklam ver   kazalı araç alım   promosyon şemsiye
akor     reklam ver   kazalı araç alım   promosyon şemsiye

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlar kazalı araç alım - Promosyon şemsiye - nakliyat - Online Diyet - akor - Malatya rent a car - en iyi evden eve nakliyat - düğün dansı - evden eve nakliyat - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - Nakliyat