Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

BtcTurk Çalışmak İçin “Harika Bir Yer”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » BtcTurk Çalışmak İçin “Harika Bir Yer”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

BtcTurk, çalışanlarının ‘Harika bir işyeri’ oylarıyla yüzde 90 oranını yakalayarak, ‘Great Place To Work’ (Harika İşyeri) Sertifikasını almaya hak kazandı. 

 

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, ‘Great Place To Work’ (Harika İşyeri) sertifikasına layık görüldü. Geçtiğimiz günlerde Zendesk’in Mayıs 2021-Mart 2022 tarihleri arasında yaptığı kullanıcı memnuniyeti araştırmasında 296 finansal kuruluş ve 5 kriptopara platformu arasında ‘Kullanıcı Memnuniyet Oranı’nda yüzde 89 ile rakiplerini geride bırakan BtcTurk, uluslararası düzeyde yapılan araştırma sonuçlarına göre çalışan memnuniyetinde de yüksek not aldı.

 

‘BtcTurk harika bir iş yeri’ kanaatine varanların oranı yüzde 90 oldu

5 kıta ve 97 ülkede kurum kültürü ve çalışan deneyimi üzerine çalışmalar yürüten Great Place To Work tarafından yapılan değerlendirmelerde, BtcTurk çalışanlarının yüzde 90’ı, ‘BtcTurk’ün, genel olarak harika bir işyeri olduğu’ kanaatine vardı. Şirketin tüm ifadelerinin memnuniyet oranı ise yüzde 85’i buldu. Bu oran 2021 yılı en iyi iş veren ortalamasında yüzde 80 olurken, BtcTurk, memnuniyet ortalamasında yüksek bir rakamı yakalamayı başardı.  

 

Ankete, ‘BtcTurk’te çalıştığımı söylemekten gurur duyuyorum’ ve ‘BtcTurk’e önemli katkılarda bulunacağıma inanıyorum’ diyenlerin oranı yüzde 99, BtcTurk’ün topluma değer katma biçiminden memnuniyet duyanların oranı ise yüzde 97 oldu. Bunları, yüzde 95 ile yaptığı işten gurur duyma ve BtcTurk’te daha uzun süre çalışma isteği takip etti. 

 

“Doğru ve mutlu çalışma ortamı yaratmak en büyük hedeflerimizden biri…”

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Great Place To Work’ (Harika İş Yeri) Sertifikası hakkında; “Kurulduğumuz günden bu yana hem kullanıcılarımız hem de çalışanlarımız için her zaman en iyi hizmeti/çalışma ortamını sunmayı arzuladık. Dünyada 4,7 milyon kullanıcıya ulaşan BtcTurk bünyesinde çalışan 800 iş arkadaşımız, bizim için çok değerli. Onların motivasyonu ve arzusu bizlere bu yolda daha büyük bir güç aşılıyor. Her fırsatta doğru ve mutlu bir çalışma ortamını yaratmak ve bunu sürdürebilir kılmak, bizim en büyük hedeflerimizden biri. Oylamaya katılan ve verdikleri oylarla bizleri bu sertifikaya ulaştıran, samimiyetleriyle bizleri gururlandıran tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

BtcTurk Çalışmak İçin “Harika Bir Yer”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Evde kalmak tansiyonunuzu yükseltmesin! Antalya Manavgat Toptancı Hal Projesi’nde sona doğru- Güncel Haberler Kent merkezi gibi köy yolları- Güncel Haberler Yerli ve Milli Konser, Etkinlik Teknolojisi JoJo Tüm Mobil Uygulamalarda Yerini Aldı! Karla Mücadele Ekipleri Aralıksız Çalışıyor- Güncel Haberler Sur Yapı Marka’da uçuşa geçiyoruz- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat