Çöp Adam Dilber Kimdir?

19.01.2023

0 Yorum

Hira Koyuncuoğlu, verdiği aranın ardından Çöp Adam Dilber karakteriyle tekrar karşımıza çıkıyor

Çöp Adam Dilber Kimdir?

18 Ocak günü 8. Bölümüyle ekranlara gelen Çöp Adam oyuncuları arasına yeni bir isim daha katıldığı dikkat çekti. Gülseren Budayıcıoğlu imzalı bir drama dizisi olarak gündeme oturan Çöp Adam dizisinde ilk kez izlediğimiz Hira Koyuncuoğlu aslında tanıdık bir isim.

Çöp Adam Dilber (Hira Koyuncuoğlu) Kimdir?

Çöp Adam Dilber rolüne hayat vermeye başlayan Hira Koyuncuoğlu, 1995 Yalova doğumludur. Kayseri Kadir Has Üni. mezunu olan genç ve başarılı oyuncu daha birkaç farklı yapımda karşımıza çıkmıştı.

Güzelliği ve oyunculuk yetenekleriyle izleyenleri etkilemeyi başaran seksi oyuncu, son olarak İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Bade karakteriyle karşımıza çıkmıştı.

Bundan önce ise ilk kez henüz 17 yaşındayken Adını Feriha Koydum adlı dizide aldığı küçük rolle karşımıza çıkmıştı. Ardından yer aldığı O Hayat Benim adlı dizide canlandırdığı Nehir rolüyle başarılı olan güzel oyuncu en büyük çıkışını yapacağı diziye adım atmak üzereydi.

İki usta isimle birlikte çalışmanın heyecanını yaşayan genç oyuncu, bu rolünde altından kalkmayı başardı. Aslı Enver ve Özcan Deniz ile birlikte İstanbullu Gelin adlı yapımda başarılı bir grafik çizen genç oyuncu, Bade karakteriyle tüm ülkece tanınmıştı.

Hira Koyuncuoğlu, verdiği aranın ardından Çöp Adam Dilber karakteriyle tekrar karşımıza çıkıyor.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ