Duy Beni Leyla Kimdir?

13.10.2022

0 Yorum

Duy Beni Leyla karakteri Helin Kandemir tarafından canlandırılmaktadır. Henüz 2004 doğumlu olup 18 yaşındaki genç ve güzel oyuncu, genç yaşına rağmen oldukça kabarık bir ekran deneyimine sahip.

Duy Beni Leyla Kimdir?

Star TV’nin Perşembe dizisi olarak yoluna devam eden Duy Beni dizisi 13 Ekim 2022 akşamı saat 20:00’da 15. Bölümü ile ekranlara gelecek. Biz de bu bölüm öncesinde dizideki karakterleri tanıyalım. Duy Beni Leyla Kimdir, Duy Beni Leyla rolünü kim oynuyor sorularının cevaplarına hep birlikte bakalım.

Duy Beni Dizisi Leyla Kimdir? (Helin Kandemir)

Duy Beni Leyla karakteri Helin Kandemir tarafından canlandırılmaktadır. Henüz 2004 doğumlu olup 18 yaşındaki genç ve güzel oyuncu, genç yaşına rağmen oldukça kabarık bir ekran deneyimine sahip. 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Helin Kandemir 2017 yılından bu yana, yani 13 yaşından beri dizi ve filmlerde aktif rol almaktadır. Duy Beni Leyla rolüne hayat veren Helin Kandemir, oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçısı olarak da önemli işlere imza atmıştır. Peki Duy Beni Leyla hangi dizilerde oynamıştır, hangi filmlerde rol almıştır, bir de bunlara göz atalım.

Duy Beni Leyla Kimdir

Duy Beni Leyla Kimdir

Duy Beni Leyla (Helin Kandemir) Hangi Projelerde Oynadı?

Televizyon kariyerine 2017 yılında İsimsizler dizisiyle adım atan Duy Beni Leyla Helin Kandemir, ardından sırasıyla Bir Litre Gözyaşı, Doğduğun Ev Kaderindir, Kağıt Ev ve Elbet Bir Gün dizilerinde rol almıştır. Onu aslında Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde canlandırdığı Kibrit/Dilara karakteri ile tanıyoruz hepimiz. Duy Beni Leyla karakterindeki Helin Kandemir ayrıca, yine sırasıyla Kız Kardeşler ve Azizler filmlerinde rol almış olup, Kız Kardeşler filmindeki Havva rolüyle Uluslar arası İstanbul Film Festivali’nde (2019) henüz 15 yaşındayken En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Filmlerinin yanı sıra çok önemli sinema filmlerinin dublaj ekibinde de yer alan Duy Beni Leyla’nın seslendirdiği en önemli filmlere bakacak olursak; Ejderhalar Prensi (Ezran), Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (Sam) ve Aslan Kral (Çocuk Nala) seslendirmeleri ön plana çıkıyor.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ