Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Edremit Belediye Meclisi Toplandı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Edremit Belediye Meclisi Toplandı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Edremit Belediye Meclisi Mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan başkanlığında yapılan toplantıda 32 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

 

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan başkanlığında yapılan toplantıda 6’sı önergelerle gündeme alınan ek gündem olmak üzere toplam 62 madde görüşüldü. Gündem maddelerine geçmeden önce Başkan Arslan, 1966 Edremitspor’un Balıkesir Amatör Lig’de şampiyonluğa koştuğunu belirterek “İnşallah bu yıl Bölgesel Amatör Lige yükseleceğiz. Ardından hedefimiz 3. Lig’e yükselmek hedefimiz. Tüm kentimiz elbirliği ile Edremitspor’u profesyonel lige taşıyacağız” dedi.

 

CHP’li Belediye Meclis Üyesi Nezahat Salon, yaklaşan Kadınlar Günü nedeniyle Cumhuriyet dönemindeki başarılı kadınlar ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

 

Edremit’te tescil edilen yapıların Mimar Sinan Üniversitesi’nin Bilim Kurulu eşliğinde “Sokak Sağlamlaştırma” ve sokaklara estetik ve sanatsal bir değer kazandırmak için Edremit Belediyesi ile ilgili üniversitesi arasında ortak protokol imzalanmasına, projeden doğacak maliyetlerinde hayırsever iş insanları tarafından karşılanmasına karar verildi.

 

Sokak hayvanları için mama istasyonu kurulması ile ilgili konu meclisin ilgili komisyonlarına sevk edildi.

 

İmar ile ilgili konular İmar Komisyonu’na, diğer bazı gündem maddeleri de incelenmek üzere ilgili ihtisas komisyonlarına sevk edildi. Önceki toplantılarda komisyonlara sevk edilen ve komisyonlar tarafından incelenerek raporu meclise sunulan konularda görüşülerek karara bağlandı. 

 

 

Toplantıda toplam 62 gündem maddesi görüşüldü. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Edremit Belediye Meclisi Toplandı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  İşte 12 Ocak Perşembe reyting sonuçları 16 Ekim Dünya Gıda Günü: Hayvansal gıdaların güvenliği ve hayvan besleme ilişkisi- Güncel Haberler Harran Üniversitesi Kampüslerinde Tarihi Hasat Başladı- Güncel Haberler Dikkat! Karaciğer yetmezliğine neden olabilir! Yılbaşı Sofrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler- Güncel Haberler NEURec’le bütün elektronik cihazların kontorlü tek adreste!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat