Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ekonominin Eğlenceli Tarafına Yatırım Giderek Artıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Ekonominin Eğlenceli Tarafına Yatırım Giderek Artıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye ve çevre ülkelerin tek ihtisas fuarı olan Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuar ATRAX22 sona erdi. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 3 – 5 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 187 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen organizasyon, 43 ülkeden 22 bin 314 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Parayla çalışan oyuncak otomatlarından yerli yazılım sanal gerçeklik (VR) oyunlarına, nano teknolojik oyun parklarından simülatörlere kadar pek çok inovatif ürünün sergilendiği fuar, gerçekleşen ikili iş görüşneleri ile ekonominin en eğlenceli tarafına da sahne oldu.

 

Dünyanın önde gelen eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, AVM yöneticilerini ve mimarlarını tek çatı altında buluşturan ‘Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon FuarıATRAX22’ sona erdi. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 3-5 Şubat 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 187 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen organizasyon, ikili iş görüşmelerine de sahne oldu.  Fuar, şehir yaşamına değer katan ürünler kadar, projelerin kıyasıya yarıştığı 8. Atrax Star Ödülleri ile de dikkat çekti.  Alanında uzman konuklarının katılımıyla gerçekleşen paneller ise sektörü A’dan Z’ye tüm yönleriyle ele aldı.

 

Uzun Kuyruklar Oluştu

Fuara ilginin yoğun olduğunu belirten Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan, “Eğlence ve Rekreasyon Sektörünün Türkiye’deki uluslararası buluşması ATRAX fuarımızın kapılarını iki yıllık bir aradan sonra 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde ziyarete açtık. Başta Türkiye ve yakın coğrafyada yer alan projelerin ve sektörün ihtiyaçlarına yanıt vermek, amacıyla yaptığımız fuarımız, içinde bulunduğumuz küresel pandemi şartlarına rağmen oldukça hareketli geçti. Fuarın ilk gününden itibaren büyük çoğunluğu uluslararası sektör temsilcileri ve yatırımcılardan oluşan ziyaretçiler girişte uzun kuyruklar oluştu. Bu ilgi fuarın son gününe kadar devam etti” dedi.

 

Yüzde 90 Oranında Planlanan Rekreasyon Projeleri Var

Aslan, sözlerine şöyle devam etti: “Pandemi yasakları ve kısıtlamaları insanları yaşam alanlarında hiç olmadığı kadar vakit geçirmek zorunda bıraktı. Normalleşmenin hızla artması ile vatandaşlar soluğu parklarda bahçelerde yani açık alanlarda aldı. Bu alanlara yatırımlar hem belediyeler hem de kamu tarafından daha da çok arttı. Öyle ki Türkiye’de il ve ilçe belediyelerinde yüzde 90 oranında planlanan büyük ve küçük eğlence ve rekreasyon projeleri mevcut. Bu kapsamda 2 sonra düzenlemiş olduğumuz fuarda hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştık. Bu da pandemiden kaçışın adresi olan park rekreasyon alanlarının şehirler için önemini bir kez daha bizlere gösterdi. 43 ülkeden 22 bin 314  ziyaretçiye ev sahipliği yaptık. Şimdiden 2023 yılında düzenleyeceğimiz fuarımız için rezervasyonlar almaya başladık.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ekonominin Eğlenceli Tarafına Yatırım Giderek Artıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kandıralı ekolü Büyükşehir Konservatuvarı’nda yaşayacak- Güncel Haberler Didim Belediyesi Orman Yangınlarına Karşı Çalışmalarını Sürdürüyor- Güncel Haberler Osmangazi’de karlı yollara anında müdahale- Güncel Haberler Logitech G’nin en hafif oyuncu kulaklığı G335 Türkiye’de!- Güncel Haberler Komili Zeytinyağı, Ayvalık’ta EBRD sponsorluğunda Komili Zeytin ve Zeytinyağı Enstitüsü’nü kuruyor- Güncel Haberler Mudanya Belediyesi’nden Ücretsiz İngilizce Eğitimi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat