Gecenin Ucunda Ateş Kimdir?

13.01.2023

0 Yorum

Gecenin Ucunda Ateş Kimdir sorusunun yanıtı olan Umut Kaya, en son Darmaduman dizisi Görkem rolünde karşımıza çıkmıştı.

Gecenin Ucunda Ateş Kimdir?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin başrolde yer aldığı Gecenin Ucunda dizisi reyting savaşlarında hayatta kalmayı başarabilen sayılı dizilerden olarak dikkat çekiyor. Gerek oyuncu kadrosu, gerekse de hikayesiyle başarılı olan dizi 3 yeni oyuncuyu kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Gecenin Ucunda Ateş Öztekin

Özge Özder’in hayat verdiği Sara karakterinin kayıp oğlu gün yüzüne çıkıyor! Ateş Öztekin adıyla izleyeceğimiz oyuncu da resmen belli oldu. Oyunculuk deneyimi fazla olmasa da, yakışıklılığıyla adından söz ettirmeyi başaran genç bir oyuncu karşımıza çıkıyor.

Gecenin Ucunda Ateş Kimdir sorusunun yanıtı olan Umut Kaya, en son Darmaduman dizisi Görkem rolünde karşımıza çıkmıştı. Kısa süren Fox macerasının ardından boşta kalan yakışıklı oyuncu, Gecenin Ucunda Ateş Öztekin karakteriyle yeni bir fırsat yakaladı.

Diziye 3 Yeni Oyuncu

Hikayesini giderek değiştiren Gecenin Ucunda dizisi, izlenmeye devam ettikçe konuyu uzatmayı başaracak gibi bir görünüm çiziyor. Son olarak Ateş Öztekin karakterinin dahil olacağı diziye 2 oyuncu daha katılacak.

Başroldeki Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Macide’nin eski arkadaşı Nejat diziye dahil olan isimlerden birisi. Tam ismi Nejat Sezer olan karakteri kimin oynayacağı henüz belli değildir.

Kimliği belli olmayan bir başka karakter ise avukat olarak geliyor. Nazlı Şahinler ismi verilen avukat rolünde kimin oynayacağı da merak konusu olarak kalmış durumda.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ