Gençliğim Eyvah Son Bölüm

23.06.2020

0 Yorum

Bittin Zekeriya! Eyvah eyvah! Gençliğim Eyvah 1. bölümde Çavi babasını aramak için Zola’yla Arnavutköy’ün yakışıklı kebapçısına gelmişti. Gençliğim Eyvah son bölüm de ortalık daha da karıştı.

Gençliğim Eyvah Son Bölüm

Başımda Bela Gençliğim Eyvah

Bittin Zekeriya! Eyvah eyvah! Gençliğim Eyvah 1. bölümde Çavi babasını aramak için Zola’yla Arnavutköy’ün yakışıklı kebapçısına gelmişti. Gençliğim Eyvah son bölüm de ortalık daha da karıştı. Sadece Çavi değil Zola da yakışıklı kebapçılarımızdan birinin oğlu. Yani başı yanan sadece Zekeriya değil Arif de oldu. Doğal olarak Çavi Zekeriya’nın oğluysa yüksek ihtimalle Zola da Arif’in oğlu. Bunu anlayan Arif’in etekleri tutuştu. Zekeriya 1 bölümlük tecrübesiyle Arif’i bu gerçekle yüzleştirdi.

Gençliğim Eyvah Son Bölüm – DNA Örneği

Arif ve Zekeriya hemen DNA testi yaptırmaya karar verdiler. Durum kesin gibi görünse de bilimsel bir gerçek görmek istediler. Bu ikisini de çok zorladı. İkisini de zorladı ama en çok Zekeriya zorlandı. Ahmet, Zola ve Çavi’nin beraber yaşadığı eve girdiler. Zola ve Çavi ağızlarını açmamakta ısrarcı oldular. Bizim yakışıklı kebapçılarımızın başına gelmeyen kalmadı. Önce Çavi Zekeriya’nın parmağını ısırdı. Kendini kurtaramayan Zekeriya Arif’ten yardım istedi. Arif te ne yazık ki kendini Zola’ya kaptırmıştı. Arif kendini Zola’nın ağzından örnek alacağına şartlamıştı ama Zola sıkı sıkı baba adayına sarılınca işler karıştı. Maalesef o gece büyük badireler atlatıldı ve örnek alınamadı. Ertesi gün Zekeriya’nın fikri olan saç aşamasına geçtiler. Berbere gidildi fakat yine olmadı. Veysi nâm-ı diğer İçgü Veysi ne hikmetse yardımseverliği tutunca işi mahvetti. Saç örnekleri de gitti. Tek yol hamam kaldı. Hamama gidildi ve itinayla örnekler alındı. Alındı fakat Zola ve Çavi bir daha hamama gitmeye tövbe ettiler. Canları çok yandı. Meşhur adetimiz Zola ve Çavi’yi üzdü.

Gençliğim Eyvah Son Bölüm Ahmet! Yandın Ahmet!

Ahmet kendini yine aklayamadı. Veysi eniştesinin fikri hoşuna gitti. Azra’nın kendisini bastığı kadınla gidip konuştu. Bu onu biraz zorladı. Kız önce ayar verdi Ahmet’e ondan sonra Ahmet’e kendini aklaması için yardım edeceğini söyledi. Ahmet bu konuyu kızla konuşurken Azra tarafından izlendiğini bilmiyordu. Azra üzülmekle sinirlenmek arasında kaldı. Bu mutsuzlukta en yakın arkadaşı ve en yeni arkadaşı Zola oldu. Zola kebapçıda gösterdiği performansın yanında Azra’ya da çok destek oldu.

AzZol

Azra kendini iyileştirmek için Zola’da buldu çareyi. Çok güzel bir arkadaşlık kurdular. Tabi Azra’nın gözünde. Zola Ahmet’e rağmen çok âşık Azra’ya. Bu konuda Zola’yı destekleyen Azra’nın kardeşini de unutmamak lazım. Belli ki ileride Zola’nın en büyük destekçisi ve yardımcısı olacak. Azra Zola’yla arkadaşlık bağını kuvvetlendirirken Zola’nın duygularını düşünmüyor. Ahmet’i kandırayım derken olan Zola’ya olabilir. Büyük bir hayal kırıklığı yaşarsa çok üzülürüm. Zola’nın saf sevgisi bizi çok etkiledi.Azra onu üzmemeli. Özellikle Ahmet Zola’ya hiç bulaşmasın. Romeo’muz Azra’sına kavuşsun. İstanbul turlarında ne kadar güzellerdi. Çok yakıştılar.

Best Friend Kankiler

Gençliğim Eyvah son bölümde Azra’ya görücü geleceği tuttu. Tabi bundan en çok Ahmet ve Zola etkilendi. Bir çare bulundu. Azra gelen görücülerin tam da sevmeyeceği gibi davrandı. Gayet geniş, lakayıt ve sakızlı. Çok güldük. Zola yardım istenince geri çevirmedi tabi. Azra en yakın kankitoşu en sevdiği arkadaşı oldu. Bu ne gelen görücüye ne de ailesine uymadı. Güldük mü? Çok güldük. Zekeriya kızının tavrına önce çok şaşırsa da sonradan çok güldü ve çok eğlendi.

Suzan- İçgüveysi

Dramatik gerçekleri hem güldürdü hem üzdü. Bir evlatları olsun diye uğraş veren çiftimiz bakalım amaçlarına ne zaman uğraşacak? Gerçekten bir bebek dünyaya gelirse iki aile arasındaki buzlar erir. Özellik Zekeriya Veysi’yi affedebilir. Bu çatışma hem Suzan’ı hem Veysi’yi üzüyor. Oğlunun içgüveysi olmasını kabullenemeyen Zekeriya bir yandan oğlunun iyiliğini düşündüğü için haklı. Bir yandan da gurur yaptığı için haksız. Umarım barışırlar. E gerilmemesi lazım damadımızın malum : )

Hacer ve Nuriye

Gençliğim Eyvah son bölümde Arif ve Zekeriya televizyon sayesinde eşlerinin zamparalığa karşı bakış açılarının ne olduğunu gördüler ve çok korktular. Hemen test yaptırma girişimleri başarıyla sonuçlandı. Doktor tanıdık yardımıyla sonuçlar geldi. Geldi ama kime geldi? Hacer ve Nuriye’ye. Testte öz oğulları Ahmet ve Veysi’nin adı yazınca kocalarının kendilerinin namuslarından şüphe ettiğini düşündüler ve olanlar oldu. Tam da burada bölüm bitti. Önümüzdeki hafta paçayı sıyırmaları gerek. Neler döndürecekler kim bilir!

Gençliğim Eyvah Reyting ve Fragman

Gençliğim Eyvah 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Hacer ve Nuriye sıkıyönetim ilan ettiler. Zekeriya ve Arif dükkana kesinlikle giremeyecekler. Nuriye ve Hacer her şeyi tek başlarına yapacaklar. Yani kısaca Arnavutköy’ün yakışıklı kebapçıları yalın ayak başı kabak dışarıda kaldılar. Zola ve Ahmet arasındaki ipler geriliyor. Ahmet bir kıskandırma mevzusunun olduğunun farkında. Azra iyice arada kalacak. Umarım tercihi Zola olur. Gençliğim Eyvah son bölüm reyting 3.79 puanla totalde 4. oldu. Üstelik bu hafta Sefirin Kızı sezon finali, Survivor, Zalim İstanbul finali gibi güçlü rakipleri vardı. Haftaya ne Sefirin Kızı ne Zalim İstanbul olmayacağına göre tek rakibi Survivor kalıyor. Reyting artışı yakalayabiliriz. Bunda kanalın tutumu ve verdiği tekrarlar, reklam çok önemli.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ