Hayatla Barış Filmi Resmen Tanıtıldı!

08.01.2023

0 Yorum

Barış Telli hayatı anlatılan filmde duygusal öğeler dikkat çekerken, başarılı sporcunun azimli hikayesi filmin ana öğesini oluşturuyor.

Hayatla Barış Filmi Resmen Tanıtıldı!

Türkiye Ampüte milli takımının en önemli sporculardan birisi olan Barış Telli’nin hayatını anlatan Hayata Barış filmi resmen tanıtıldı. Milli takımımız ile dünya şampiyonlukları ve sayısız ödülü bulunan engelli sporcumuzun hayatı sinemaya aktarılıyor.  Barış Telli hayatı anlatılan filmde duygusal öğeler dikkat çekerken, başarılı sporcunun azimli hikayesi filmin ana öğesini oluşturuyor.

Bu yazıda neler var?

Barış Telli Hayatı Film Oluyor!

Yılın sporcusu, Dünya şampiyonu, Avrupa şampiyonu ve daha birçok ödül… Geçtiğimiz günlerde Survivor 2023 kadrosunda yer alması sosyal medyada büyük tartışmalara konu olmuştu. Barış Telli hayatı film oluyor. Başarılı milli sporcumuz Barış Telli’nin azim ve kararlılık dolu yaşam öyküsü oldukça duygusal öğelerle işlenmiş.

İlk fragmanı yayınlanan Hayatla Barış filmi yayın tarihi 2023 yılı olarak belirtilmiş olup, tam tarih verilmemiştir. Öte yandan henüz Hayatla Barış filmi oyuncuları da açıklanmamıştır. Barış Telli’nin kendisini oynayıp oynamayacağı merak konusudur.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ