Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İngiliz reasürans ve brokerlik şirketi BMS Group Türkiye’de: ‘Türkiye Pazarına Güveniyoruz ve Burada Büyüyeceğiz’- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » İngiliz reasürans ve brokerlik şirketi BMS Group Türkiye’de: ‘Türkiye Pazarına Güveniyoruz ve Burada Büyüyeceğiz’- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İngiliz Reasürans ve Brokerlik Şirketi BMS Group Global CEO’su Nick Cook, Türkiye sigorta pazarının güçlü bir potansiyeli olduğunu belirterek, “Türkiye pazarına ve ekonomisine güveniyoruz ve burada büyüyeceğiz” dedi.

 

BMS Group Uluslararası Başkanı Peregrine Towneley, ‘Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde büyümeye, güven duyduğumuz ve inandığımız Türkiye’den başladık.   İstanbul’un anahtar şehir olması ve jeopolitik konumu bizi oldukça heyecanlandırdı. Bölgesel değil, uluslararası broker olma iştahımızı Türkiye ile pekiştirdik ’dedi.

 

BMS Group Türkiye CEO’su Kerim Gürkan ise müşterilerinin önce risklerini anlamalarını daha sonra da bu risklerin sigorta piyasasına transfer edilmesi için onlara en doğru ve en uygun çözümleri sunduklarını söyledi.

 

Türkiye’de geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen uluslararası sigorta şirketi BMS Group Global CEO’su Nick Cook, bugün düzenlenen basın toplantısında Türkiye’ye yönelik projelerini anlattı. Cook, toplantıda yaptığı konuşmada, BMS Group’un dünyanın en büyük 7’inci brokeri olduğunu hatırlatarak, tüm dünyada yürüttükleri faaliyetlerle 4 milyar dolar yıllık prim üretimi gerçekleştirdiklerini kaydetti.

 

Küresel olarak 27 lokasyonda 700 çalışanla faaliyet gösterdiklerini anlatan Cook, İstanbul operasyonumuz dışında yakın zamanda Brezilya, Meksika ve Güney Kore operasyonlarını da başlattıklarını vurgulayan Nick Cook, “Türkiye’de geçen yılın Eylül ayında faaliyete geçtik. Buraya gelmemizin sebebi olarak Türkiye’ye ve Türk ekonomisine olan güvenimizi söyleyebilirim. Bu nedenle organik ve inorganik fırsatlarla Türkiye’de büyümemize devam edeceğiz. BMS Group olarak Türk sigorta sektörünün potansiyeline ve fırsatlarına inanıyoruz. Önemli bir büyüme potansiyeli söz konusu. Yaptığımız analizlerde Türk sigorta sektörünün tüm bölgesel ve küresel olumsuzluklara karşı sağlam duran bir sektör olduğunu gözlemledik” diye konuştu.

 

BMS Group Uluslararası Başkanı Peregrine Towneley, ‘Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde büyümeye, güven duyduğumuz ve inandığımız Türkiye’den başladık.   İstanbul’un anahtar şehir olması ve jeopolitik konumu bizi oldukça heyecanlandırdı. Bölgesel değil, uluslararası broker olma iştahımızı Türkiye ile pekiştirdik ’dedi.

 

Toplantıda konuşan BMS Türkiye CEO’su Kerim Gürkan ise kompleks risklere teknoloji tabanlı inovatif çözümler sunmak için faaliyete başladıklarını belirterek şunları söyledi:

 

“Türkiye’deki kurumların risklerini, kurumlarla birlikte doğru olarak tanımlamak önemli. Bu risklerin yerel ve küresel sigorta piyasalarına aktarılması konusunda uzman bir ekip olarak faaliyete başladık. Müşterilerimize en doğru teminatları en uygun maliyetlerle sunmak için faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Başta Türkiye’deki sigorta şirketleri olmak üzere dünyanın her yerindeki sigorta ve reasürans şirketleri ile yakından çalışarak müşterilerimizin risklerini teminat altına alıyoruz. Ayrıca geliştirdiğimiz dijital poliçe yönetim platformumuzla müşterilerimizin sigorta poliçelerini ve hasar süreçlerini çok daha verimli yönetmelerini ve sigorta ile ilgili alacakları kararları daha ta merkezli almalarını sağlamayı planlıyoruz’.dedi.   

 

Fotoğraf Altı: Soldan Sağa BMS Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Servet Gürkan, BMS Group Uluslararası Başkanı Peregrine Towneley, BMS Group Global CEO’su Nick Cook, BMS Group Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Tamer Saka ve BMS Group Türkiye CEO’su Kerim Gürkan, 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İngiliz reasürans ve brokerlik şirketi BMS Group Türkiye’de: ‘Türkiye Pazarına Güveniyoruz ve Burada Büyüyeceğiz’- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  RVD Dokuzuncu Kez Ahmet Pura ile WFA Yönetim Kurulu’nda OSMEK Tekstil Sektörüne Tasarımcılar Kazandırıyor- Güncel Haberler Sağlıklı beslenme migren ataklarını azaltıyor- Güncel Haberler Global Game Jam İstanbul Gerçekleşti: 100 Ülke, 200 Bin Gamer Katıldı- Güncel Haberler Steam Yaz İndiriminde Olan 700’ün Üzerinde Oyun GeForce NOW’da, Temmuz’da 36 Yeni Oyun Kütüphaneye Ekleniyor- Güncel Haberler Bitkisel süt mü, hayvansal süt mü?- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat