Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnsan En Çok Kendi Olmak İster…

Ana Sayfa » Blog » İnsan En Çok Kendi Olmak İster…
Google News Abone Ol
İnsan En Çok Kendi Olmak İster…

Hani derler ya kimisi “Ben bu hayatta en çok anne olmayı sevdim.” diye, bazılarımız ise, hatta birçok insan ise en çok kendi gibi olmayı sever, en çok “kendi” olmak ister.

Kendimiz gibi olamadıkça başkalaşırız, ama içimizde açığa çıkmamış bir ben’i de bilinçaltımıza yerleştirir, bizi biz gibi göremeyenlere bilinçdışı olarak hareketlerim izle, bazen sözsel bazen ise dürtüsel şekilde iter, karşı çıkarız.

Biz’i anlayıp anlayamamak sadece onların elinde gibi gözükür. Çünkü insanoğlu her zaman bağlanmaya ihtiyaç duyar. Hep bir gruba, bir ortama ait olma güdüsü ile anlaşılmayı bağdaştırır.

Kendimiz olmak için yapacağımız tek şey, bütün toksik hissettiğiniz ortam ve kişilerden kendimizi arındırmaktır. Bir küçük tatil bile sizi iyi hissettirmeye yetebilir. Pandemi döneminde bile tatil yapma zorunluluğu olmaksızın, kendi odanızda kulaklığınızı takıp en sevdiğiniz şarkıların listesini hazırlayıp dinleyebilirsiniz.

İnsan En Çok Kendi Olmak İster… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

27 Haziran 2022 Pazartesi reyting sonuçları nasıl? Sevmek Zamanı mı, Balkan Ninnisi mi? Yönetmen Hülya Avşar- Güncel Haberler CBeebies’de Tatil Hazırlıkları- Güncel Haberler Espark AVM Digifest Konserleri Başlıyor Çilek Mobilya, 2021 Yılının En İyi Kaizenlerini Ödüllendirdi- Güncel Haberler Jolly Joker Alaçatı Yıldız Yağmuru ile Yeniden Kapılarını Açıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat