Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Intel Monsters Reloaded 2021 heyecanı başladı!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Intel Monsters Reloaded 2021 heyecanı başladı!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Monster Notebook’un geçen sene ilkini gerçekleştirdiği e-spor etkinliği Monsters Reloaded, bu sene Intel’in desteğiyle başlıyor.

 

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook, Intel’in partnerliğinde Monsters Reloaded e-spor etkinliğinin ikincisini gerçekleştiriyor. Bu yıl Haziran ayında başlayan Intel Monsters Reloaded’da CS:GO, Valorant, Rocket League, Fortnite, Minecraft gibi popüler oyunlar yer alıyor.

 

Intel ana sponsorluğu ile gerçekleşecek olan turnuvada her hafta canlı yayın ve topluluk katılımları ile beraber eğlenceli turnuvalar oyunseverleri bekliyor. Ahmet “Jahrein” Sonuç, Pelin ”Pqueen” Baynazoğlu ve Mete “Eastergamerstv” Özbey gibi oyun dünyasının yakından tanıdığı isimlerin konuk olacağı Intel Monsters Reloaded, yıl sonuna kadar sürecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Intel Monsters Reloaded 2021 heyecanı başladı!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Pung mobile’dan tesla iş birliği- Güncel Haberler “Sıfır” hedefi için yol haritası İstanbul’da çizilecek- Güncel Haberler 6 Eylül Coşkusu Devlet Senfoni Orkestrası Konseriyle Başladı- Güncel Haberler Değirmendere Güzel Şehrim ile renklendi- Güncel Haberler Atomflot Fsue İçin İnşa Edilen Yüzer Limanin Keel Laying Töreni Düzenlendi- Güncel Haberler EÜ Aliağa Meslek Yüksekokulundan örnek sosyal sorumluluk projeleri- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat