Kenan Ece, Sadakatsiz Kadrosunda! Sadakatsiz Turgay Güngör Karakteri Kimdir?

04.11.2020

0 Yorum

Kuruluş Osman’ın karşısında çok sıkı bir şekilde tutunan Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıyor. Sadakatsiz Sedat Ece kimdir? Sadakatsiz Turgay Güngör kimdir?

Kenan Ece, Sadakatsiz Kadrosunda! Sadakatsiz Turgay Güngör Karakteri Kimdir?

Kuruluş Osman’ın karşısında çok sıkı bir şekilde tutunan Kanal D‘nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıyor. Sadakatsiz Sedat Ece kimdir? Sadakatsiz Turgay Güngör kimdir?

SADAKATSİZ TURGAY GÜNGÖR KARAKTERİ

Kenan Ece Sadakatsiz dizisinin kadrosuna dahil oluyor. Önümüzdeki bölümlerde başarılı psikiyatr Turgay Güngör olarak karşımıza çıkacak olan oyuncu, karakteriyle şimdiden kendinden bahsetmeyi başardı. Dengeleri değiştirecek bir karakter olacağa benziyor. Asya‘nın her şeyi öğrenip susmasına karşılık diken üstünde olan kocası Volkan’ın tüm foyaları ortaya çıktı. Sevgilisiyle samimi bir haldeyken yakalanan Volkan Asya‘nın kendisini gördüğünü bilmiyor bile. Asya boşanmak için avukatla görüşmeler yapmaya başladı bile. Bunun yanında pek çok maddi değeri olan eşya ve malların, paranın sevgiliye harcandığı da ortaya çıktı. Bütün bunların dışında içten içten Asya‘yı seven bir Mert var. Volkan’ın en yakın arkadaşı. Gerçi Mert’in pek içten içten bir hali kalmadı. Duygularını son bölümde açık ve net belli etti. Turgay’ın Mert ve Volkan’la yüzleşen Asya üzerinde nasıl bir etkisi olacak merakla bekliyoruz. Dik durmaya çalışan bir kadın tüm sevdikleri tarafından kandırıldığını öğrenirse ne olur? Üstelik ortada annesini yeni kaybetmiş bir koca ve bir çocuk varken. İşte Turgay tam burada devreye girecek zannımca. Duygusal bir bağ yani aşk ilişkisi içine girer mi bilemiyorum. Belki hiçbir şey hissettirmeden sadece susarak olabilir. O zaman şık bir karakter olur.

SADAKATSİZ KENAN ECE KİMDİR?

Asıl adı Cahit Kenan Ece olan oyuncu 1980 yılında doğdu. Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra Amerika’da tiyatro ve ekonomi eğitimi aldı. Bir süre yurt dışında yaşamaya ve çalışmaya bu arada tiyatroyla ilgilenmeye devam etti. Türkiye’ye döndüğünde ilk işi Yüreğine Sor filmi oldu. Samanyolu, İzmir Çetesi, Krem, Kalp Hırsızı, Güllerin Savaşı gibi dizilerde oynadı. Son olarak kendisini Avlu dizisinde izlediğimiz başarılı oyuncu Güllerin Savaşı’ndaki partneri Canan Ergüder’le 2017’den beri evli ve bir çocukları var.

Sadakatsiz her çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ