Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mahkum Dizisinde Flaş Gelişme! Hangi Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor?

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Mahkum Dizisinde Flaş Gelişme! Hangi Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor?
Google News Abone Ol

Mahkum Son Bölümde Yaşananlar

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu‘nun başrollerinde olduğu son dönemlerin en popüler dizisi Mahkum’da geçtiğimiz günlerde flaş bir gelişme yaşandı. Dizinin son bölümünde Fırat Bulut kızına ulaşmaya çalışırken cinayetin işlendiği bıçağın yerini bulmaya çalışan Barış Yesari, Fırat Bulut ve koğuş arkadaşlarını rahat bırakmadı. Önce maskeli baloda köşe kapmaca oynayan Fırat ve Barış bıçağın içinde olduğu kuklayı bulmak için lunaparka gittiler. Paşa, Hacı, Fırat ve Barış büyük bir kovalama içindeydiler. Son bölümde Barış ve babasının yüleşmesiyle, Tahir ve Fırat’ın yüzleşmesi çok iyi sahneleri beraberinde getirdi. Büge’nin Fırat’a doğum gününde kızının yaptığı resmi getirmesi de hepimizi duygulandırdı.

Dizinin sevilen karakteri avukat Cemre’nin diziden ayrılacağı konuşuluyor. Tam olaylar çözülmeye ve yüzleşmeler yaşanmaya başlamışken bu büyük adım merak ettirdi. Adını Kuruluş Osman ve Kadın gibi dizilerde de duyduğumuz oyuncu Seray Kaya’nın ilerleyen bölümlerde çıkacağı söyleniyor. Bu da akıllara Büge ve Fırat’ın partner olup olmayacağı meselesini getirdi. Önümüzdeki bölümlerde neler olacak göreceğiz. Haftaya görüşmek üzere.

Mahkum Dizisinde Flaş Gelişme! Hangi Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Çiftlikköy’de Kadına Şiddeti Önleme Semineri- Güncel Haberler Kayseri Büyükşehir’den Miniklere “Konser”- Güncel Haberler Neslihan Demirtaş’tan 14 Şubat’a özel şarkı- Güncel Haberler Türkiye’de Mühendislik ve Mimarlığın 250 Yılı- Güncel Haberler Zorlu PSM’de Bu Hafta; 31 Ekim – 6 Kasım- Güncel Haberler Ödeme deneyiminin dijitalleşme trendi yükselmeye devam edecek

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat