Mahkum Giryan Kimdir? (Gökçe Eyüboğlu)

11.10.2022

0 Yorum

Mahkum Giryan kimdir sorusuna cevap aradığımız bu yazımızda, karakteri canlandıran Gökçe Eyüboğlu’nun geçmişte rol aldığı dizilere yer vermişken rol aldığı filmlerden de bahsetmek gerekir.

Mahkum Giryan Kimdir? (Gökçe Eyüboğlu)

Mahkum dizisi Giryan karakterini kim canlandırıyor, bunu inceleyelim.

Fox Tv’de Perşembe günleri yeni bölümleri yayınlanan Mahkum dizisi 2. Sezonuyla da büyük beğeni topladı ve Mahkum dizisi oyuncu kadrosunu büyüterek yoluna emin adımlarla ilerliyor. Mahkum dizisi 2. Sezonunda kadroya dahil olan rollerden Mahkum dizisi Giryan karakterini kim canlandırıyor, bunu inceleyelim.

Gökçe Eyüboğlu (Mahkum Giryan) Kimdir?

İstanbul’da 1983 yılında dünyaya gelen Gökçe Eyüboğlu, oldukça önemli dizilerde önemli roller almıştı. Gökçe Eyüboğlu boyu 1.72 cm olup, 2008’de başladığı 14 yıllık evliliğini 2022 yılı içerisinde sonlandırmıştır. Şu an Mahkum Giryan karakterine can veren Gökçe Eyüboğlu en son Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinde Belgin rolünde oynamıştı. Önceki yıllarda da önemli yapıtlarda yer alan Mahkum dizisi Giryan karakterini canlandıran Eyüboğlu; Aşk ve Ceza, Yalan Dünya, Evli ve Ökfeli, Kadın, Zümrüdüanka, Fatma ve Belgin dizilerinde de önemli kadın oyunculardan birisiydi.

Mahkum Giryan kimdir sorusuna cevap aradığımız bu yazımızda, karakteri canlandıran Gökçe Eyüboğlu’nun geçmişte rol aldığı dizilere yer vermişken rol aldığı filmlerden de bahsetmek gerekir. Mahkum dizisi Giryan rolündeki Gökçe Eyüboğlu beyaz perdede ise Kadın İşi Banka Soygunu, Kayhan, Bize Müsaade ve Kül adlı filmlerde rol almıştı.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ