MENAJERİMİ ARA SON DAKİKA! MENAJERİMİ ARA BU HAFTA NEDEN YOK?

15.11.2020

0 Yorum

Bildiğiniz gibi pazar günleri Menajerimi Ara’nın günü. Bu hafta olağanüstü bir durumdan dolayı çekilmiş olsa bile 13. bölüm yayınlanamayacak. Bütün dünyayı saran covid-19 virüs salgını setleri de vurdu. Sosyal medyada yapılan paylaşımlardan da öğrendiğimiz gibi Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Bedir Bedir virüse yakalandığından dolayı set durdu. Fragmanı verilmiş olsa bile bu nedenden dolayı bölüm […]

MENAJERİMİ ARA SON DAKİKA! MENAJERİMİ ARA BU HAFTA NEDEN YOK?

Bildiğiniz gibi pazar günleri Menajerimi Ara’nın günü. Bu hafta olağanüstü bir durumdan dolayı çekilmiş olsa bile 13. bölüm yayınlanamayacak. Bütün dünyayı saran covid-19 virüs salgını setleri de vurdu. Sosyal medyada yapılan paylaşımlardan da öğrendiğimiz gibi Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Bedir Bedir virüse yakalandığından dolayı set durdu. Fragmanı verilmiş olsa bile bu nedenden dolayı bölüm yayınlanamayacak. Yayınlansaydı İrem Derici bu hafta konuk olacaktı. Ayrıca öğrendik ki İrem Derici de şu an pozitif çıkmış. Konuk sanatçımız da ne yazık ki virüs kapmış. İrem Derici’nin konuk olduğu 13. bölümü haftaya izleyebileceğiz. Önümüzdeki hafta Kefaret dizisi başlıyor. Pazar günleri Arıza, Maria ile Mustafa dışında bir rakibi daha olacak Menajerimi Ara’nın. Yolu açık olsun. Eğer Dicle’yi arada kalan saf kız pozisyonunda ilerletmezlerse ve Dicle kimi seçerse seçsin kararlı olursa olsun şansı büyük. Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Bedir Bedir ve İrem Derici’ye acil şifalar dileyerek önümüzdeki haftayı iple çekiyoruz.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ