Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Michelin Türkiye’de Yeni Atamalar- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Michelin Türkiye’de Yeni Atamalar- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Michelin’in Türkiye’deki satış operasyonlarında görev değişimi yaşandı. Buna göre Michelin Türkiye’de Binek ve Hafif Ticari Lastiklerden Sorumlu Satış Direktörlüğüne Serhat Sezginsoy, Ağır Vasıta Satış Direktörlüğüne ise Erol Şimşir atandı. Daha önce Ülke Satış Direktörü olarak görev yapan Sertan Akçagöz ise, Kasım 2021’den itibaren Michelin Orta Avrupa Bölge Liderlik Ekibi’nde Yol Dışı Lastikler Satış Direktörü olarak görev alacak.

 

Michelin, Türkiye’deki satış operasyonlarında yeni atamalar gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen atamalar ile Binek ve Hafif Ticari Lastikler Satış Direktörü görevini Serhat Sezginsoy üstlenirken, Ağır Vasıta Satış Direktörü ise Erol Şimşir oldu. 

 

Gerçekleştirilen atama ile Michelin’in binek ve hafif ticari lastikler için satış operasyonlarının başına geçen Serhat Sezginsoy, 2010 yılında dahil olduğu Michelin’in Türkiye’deki satış operasyonlarında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Michelin Türkiye’de son olarak Bölge Satış Müdürü olarak görev alan Sezginsoy, Şubat ayı itibariyle Binek ve Hafif Ticari Lastiklerden Sorumlu Satış Direktörü olarak atandı.

 

Michelin Türkiye Ağır Vasıta Satış Direktörü pozisyonuna getirilen Erol Şimşir ise, 2003 yılından beri Michelin’in Türkiye’deki satış ve iş geliştirme operasyonlarında başarıyla görev aldıktan sonra, 2016 yılında Bölge Satış Müdürü görevini üstlenmişti. Şimşir son 5,5 yıl boyunca başarıyla sürdürdüğü Bölge Satış Müdürü görevinin ardından, Kasım 2021’den itibaren de Ağır Vasıta Satış Direktörü olarak şirketin ağır vasıta lastiklerinin satış stratejilerine yön vermeye başladı.

 

Bu önemli değişikliklerin öncesinde Türkiye’de tüm ürün gruplarından sorumlu Ülke Satış Direktörü olarak görev yapan Sertan Akçagöz ise, Kasım 2021’den itibaren Michelin Orta Avrupa Bölge Liderlik Ekibi’nde Yol Dışı Lastikler Satış Direktörü olarak atandı. Yeni göreviyle Michelin Orta Avrupa Bölge’de 21 ülkeden sorumlu olan Akçagöz, Türkiye’de edindiği 20 yılı aşkın deneyimini Michelin Orta Avrupa Bölgesine taşıyacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Michelin Türkiye’de Yeni Atamalar- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Denizler Altında ‘Under The Seas’ adlı resim sergisi Trump Art Gallery’de- Güncel Haberler Başkent Kültür Yolu Festivali Çocuklar İçin de Dopdolu – Güncel Haberler Xiaomi ve Leica Camera’dan uzun vadeli stratejik iş birliği- Güncel Haberler Büyükşehir, Gebze bölgesinde tüm imkanlarını seferber etti- Güncel Haberler Sağlıklı Beslenirken Eğlenmek Her Çocuğun Hakkı – Güncel Haberler Kuveyt Türk Fikrinn Platformu’ndan trend konularda araştırma raporları- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat