reklam ver
  • Reyting TV
  • Blog
  • Micro Focus, 2021 Gartner Magic Quadrant Raporu’na Göre Uygulama Güvenliği Testinde Lider Oldu!- Güncel Haberler
264 okunma

Micro Focus, 2021 Gartner Magic Quadrant Raporu’na Göre Uygulama Güvenliği Testinde Lider Oldu!- Güncel Haberler

ABONE OL
21 Haziran 2021 14:10
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Öğrenci soruyor  

Micro Focus’un iş kolu CyberRes, “Uygulama Güvenliği” ürünleri ile uluslararası bilgi teknolojileri danışmanlık şirketi Gartner tarafından yayınlanan “Magic Quadrant 2021” raporuna göre uygulama güvenliği testinde lider seçildi. Micro Focus böylece aynı raporda üst üste sekizinci kez lider kategorisinde yer almayı başardı.

 

Raporu hazırlayan Gartner, Micro Focus’un CyberRes Fortify portföyündeki Statik Kod Analizi (SAST), WebInspect (DAST), Yazılım Güvenlik Merkezi, Fortify on Demand (SaaS) ve Sonatype (SCA) dahil olmak üzere birçok AST ürün ve hizmetini inceledi.

Micro Focus, elde ettiği bu başarının dijital dönüşümler sırasında kuruluşların siber direncini desteklemek için güvenlik iş kolu CyberRes’e yaptığı büyük yatırımın güçlü bir geri dönüşü olduğuna inanıyor. Geçtiğimiz yıl kurumların dijital olarak iş yapmanın yeni yollarını hızla benimseyip uyguladığını ve böylelikle güvenli yazılım geliştirmenin bir zorunluluk haline geldiğini belirten CyberRes Fortify Ürün Yönetimi Başkanı Dylan Thomas, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Müşterilerimizin aksiyona öncelik vermelerini ve uygulamalarının kurumsal anlamdaki risklerini yönetmelerini sağlayan kapsamlı DevSecOps çözümleri sunma misyonumuzu ileriye taşırken, Fortify’ın uygulama güvenliği alanındaki liderliğinin sürekli tanınmasını takdir ediyoruz.”
 

Fortify, müşterilere uygulama güvenlik ihtiyaçlarına dayalı seçim esnekliği sağlayan hem yerinde hem hizmet olarak sunulan teklifler için tam çözümler sunuyor. Bu eksiksiz portföy, geliştiricilerin sorunları hızla çözebilmesi ve önemli paydaşların uygulamalarının güvenlik duruşunu görebilmesi için CI/CD işlem hattı boyunca testi otomatik hale getiriyor.

Micro Focus Hakkında

Micro Focus, şirketlerin dijital dönüşümün dört temel sahasında işlerini yürütmelerine ve dönüştürmelerine destek oluyor: Kurumsal DevOps, Hibrit IT Yönetimi, Öngörüye Dayalı Analitikler, Güvenlik, Risk & Yönetişim. Müşteri odaklı bir inovasyon süreciyle geliştirilen yazılımımız, şirketlerin kendi kurumsal yapılarını inşa etmeleri, yönetmeleri, koruma altına almaları ve analiz etmeleri için ihtiyaç duyacakları kritik araçları sağlıyor. Bu araçlar mevcut ve gelişmekte olan teknolojiler arasında köprü vazifesi üstlenerek, dijital inovasyon yarışında daha az risk ile daha hızlı inovasyonu mümkün kılıyor.

CyberRes Hakkında
CyberRes, bir Micro Focus iş koludur. Dünyanın en büyük güvenlik portföylerinden birinin uzmanlığını getirerek müşterilerimizin ekiplerinde ve kuruluşlarında hem siber hem iş esnekliği oluşturuyor değişen tehdit ortamında yönlerini bulmaya yardımcı oluyoruz. CyberRes, işletmelerin bugün çalışmaya devam edebilmeleri, ışıkları açık tutabilmeleri, büyümeleri, yarının fırsatlarından yararlanabilmelerini sağlayacak dönüşüm için olumsuz koşullarla mücadele eden daha geniş bir dijital dönüşüm çözümlerinin bir parçasıdır.

Gartner – Sorumluluğun Reddi

Gartner, araştırma yayınlarında gösterilen herhangi bir satıcı firmayı, ürünü ya da hizmeti onaylamaz. Teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek derecelendirmeye ya da başka türde sınıflandırmaya sahip satıcı firmaları seçmelerini önermez. Gartner araştırma yayınları, Gartner'ın araştırma kuruluşunun görüşlerinden oluşur ve gerçeklere ait beyan olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, belirli bir amaca uygunluğa veya bir ürün veya hizmetin ticari satış koşullarına dair garantiler dahil olmak üzere bu araştırmayla ilgili açık veya zımni her türlü garanti sorumluluğunu reddeder.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

akor   online diyet   reklam ver   kazalı araç alım   promosyon şemsiye
akor     reklam ver   kazalı araç alım   promosyon şemsiye

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlar kazalı araç alım - Promosyon şemsiye - nakliyat - Online Diyet - akor - Malatya rent a car - en iyi evden eve nakliyat - düğün dansı - evden eve nakliyat - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - Nakliyat