Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Moof Dijital’in 2022 Yılı Hedefi Global Pazar- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Moof Dijital’in 2022 Yılı Hedefi Global Pazar- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Son yıllarda büyük bir yükselişe geçen dijital pazarlama, sektöre yatırım yapan markalar kadar hizmet veren ajansları atağa geçirdi. Avrupa’da 14 ülkede dijital reklam yönetimi yaptıklarını belirten MooF Dijital Reklam Ajansı Kurucusu Yasin Kaplan, “Markaların dijital pazarlamaya gösterdiği yoğun ilgi ile artan müşteri sayımız çalışan sayımızı da 2’ye katladı. Ajans olarak ciromuzu yüzde 48 artırdık. 2020’de 50’den fazla müşteriye hizmet verirken 2021’de bu sayımızı 80’e çıkardık. Yönettiğimiz bütçe miktarı da 47 milyon TL’e ulaştı. 2022’de reklam yatırımlarının artmasıyla yüzde 60 büyüme öngörüyoruz. İç pazarın yanı sıra global pazarda da ilerlemek birincil görevimiz olacak” dedi. 

2008 yılında Kayseri’de Erciyes Üniversite Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan MooF Dijital Reklam Ajansı, şuanda İstanbul’da 2 ofisiyle hizmet veriyor. Pandemi ile birlikte artan dijital pazarlama yatırımları ile atağa geçen MooF Dijital, 2021 yılında yüzde 48 büyüme gerçekleştirdi.  

Turizmden sağlığa gayrimenkulden giyime kadar birçok sektöre hizmet verdiklerini belirten MooF Dijital Reklam Ajansı Kurucusu Yasin Kaplan, “Markalarımıza performans odaklı, bilinirlik ve itibar kazandırma noktasında hazırladığımız stratejiler ve kullandığımız reklam teknolojileri sayesinde kısa sürede hedeflerine ulaşmasına destek oluyoruz. Teknolojinin hayatımızın odağına girmesiyle birlikte dijital pazarlamaya yatırım yapan markaların sayısı arttı. Markaların sayısı ve bütçeleri artarken, hizmet veren ajanslar için de büyüme kaçınılmaz oldu. MooF Dijital olarak 2021 yılında müşteri sayımızı 80’e çıkararak, istihdamı sayımızı da 2 katına çıkardık. Yönettiğimiz bütçe miktarı 47 milyon TL’e ulaştı” dedi. 

14 yıldan bu yana gelişen reklam teknolojilerini ve yeni reklam modellerini takip ederek hizmet verdiği markaların reklam performansını en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen MooF Dijital Reklam Ajansı, Türkiye’nin önde gelen onlarca firmasına hizmet veriyor. Müşteri porföyünde Casper, Beta Tea, Anatolia Home, Nona Butik, Kaya Sisters, Beyaz Butik, Cerrahi Hastanesi, Beck Çanta, Yeşilay, Barbie, Letoon, Amerikan Kültür, Euromart, Ns Sposa ve Navlungo gibi markaları bulunduran MooF Dijital, 2022’de yüzde 60 büyüme hedefliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Moof Dijital’in 2022 Yılı Hedefi Global Pazar- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Schneider Electric Orta Doğu ve Afrika 2022 İnovasyon Zirvesi’nde Dijital Dönüşüm ve Sürdürülebilirliğin İş Dünyasını Nasıl Değiştirdiği Konuşulacak- Güncel Haberler Aleyna Tilki’nin Yeni Video Klibi Yayında- Güncel Haberler 355.000 fotoğrafla perakendenin röntgeni çekildi- Güncel Haberler Kodris İle Çocuklar Eğlenerek Kodlama Öğreniyor- Güncel Haberler Büyükşehir’in Tarsus Kadın Ve Çocuk Bilim, Teknoloji Atölyesi’ndeki Çocuklar Başarıdan Başarıya Koşuyor- Güncel Haberler Büyükşehir’den engelsiz hizmet- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat