O Kız Dizisi Mine Kimdir?

12.10.2022

0 Yorum

O Kız dizisi Mine Kimdir? Sorusu ortaya çıkıyor. Bu sorunun cevabını hep birlikte öğrenelim.

O Kız Dizisi Mine Kimdir?

21 Eylül 2022 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan O Kız dizisi, sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla her geçen bölüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Öte yandan, çok fazla tanınmayan oyuncuları da kadrosunda barındırıyor. Burada ortaya hemen O Kız dizisi Mine Kimdir? Sorusu ortaya çıkıyor. Bu sorunun cevabını hep birlikte öğrenelim.

O Kız dizisi Mine (Ilgın Çakır) Kimdir?

Kanal D’de yayın hayatına başlayan O Kız Dizisi Mine karakterini genç oyuncu Ilgın Çakır canlandırmaktadır. 2000 Yılı Eylül ayının sonunda İstanbul’da doğan Ilgın Çakır, 1.70’lik boyu ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ekrandaki oyunculuk kariyeri sadece 2015 yılında, 15 yaşındayken Naciye filminde aldığı rol ile sınırlı olsa da,  oyunculuk eğitimi ülkemizde az görülen kaliteye sahip. Ayrıca rol aldığı çok sayıda tiyatro bulunuyor.

o kız mine

O Kız Dizisi Mine rolünde gördüğümüz Ilgın Çakır, Fransız Lisesi mezunu olup, New York ve Broadway’de oyunculuk eğitimi alan genç ve güzel oyuncu, ülkemize döndükten sonra ise Harika Uygur ve Sadri Alışık atölyelerinde oyunculuk eğitimi almıştır.

O Kız Dizisi Mine Oynadığı Projeler

O Kız dizisi Mine (Ilgın Çakır) 15 yaşındayken Naciye adlı filmde rol almış olmakla birlikte, oynadığı başka dizi ya da film yoktur. Ancak Bir Bebek Evi, Bir Şehnaz Oyunu, Kel Şarkıcı, Antigone, Gülen Gözler, Bahar Noktası gibi pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. O Kız dizisi ile ilk kez ekranlarda gördüğümüz Ilgın Çakır, oyunculuk eğitim geçmişi ve yetenekleriyle ülkemizde uzun yıllar ekranlarda görülecek simalardan birisi olabilir.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ