Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Öykü Gürman Bergama’yı coşturdu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Öykü Gürman Bergama’yı coşturdu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

86. Uluslararası Bergama Kermes Festivali kapsamında Cumhuriyet Meydanı'nda sahne alan Öykü Gürman sevilen şarkılarıyla Bergama'yı coşturdu.

Sahne performansı ile hayranlarına keyifli bir konser yaşatan Öykü Gürman büyük alkış aldı.

Her bir sevilen şarkısını hayranları ile birlikte söyleyen Öykü Gürman'a konser sonunda Bergama kağıdı Parşömen'den yapılan plaketi veren Belediye Başkanı Hakan Koştu, konseri ile 86. Kermes Festivali'ne renk katan sanatçıya teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Öykü Gürman Bergama’yı coşturdu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Royal Canin Türkiye, geleceğin kadın veteriner hekimlerine STEM destekli yetkinlikler kazandırıyor- Güncel Haberler Dynabook Portégé Serisinde Yeni 12. Nesil Intel® Core™ Seçeneği- Güncel Haberler Sana En Uygun Drone Hangisi Gölbaşılılar ‘Kariyer Noktası’ ile geleceğe umutla bakıyor, işsizlik sorunu rafa kalkıyor – Güncel Haberler Kadınların Objektifinden Karabağlar- Güncel Haberler Film Tadında Gölbaşı’nda Ödüller Sahiplerine Kavuştu

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat