Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Panasonic Life Solutions Türkiye, PanaGeneration programıyla aidiyeti güçlendiriyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Panasonic Life Solutions Türkiye, PanaGeneration programıyla aidiyeti güçlendiriyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Panasonic Life Solutions Türkiye, PanaGeneration isimli yeni programını tanıttı. Bu sadakat programıyla Panasonic, uzun yıllardır sağlıklı iş ilişkileri kurduğu bayilerin yönetimini devralacak ikinci nesil ile güçlü bir bağ kurmayı hedefliyor.

 

Panasonic Life Solutions Türkiye, en önemli iş ortağı olan bayilerin çocuklarına yönelik önemli bir sadakat programı başlattı. Uzun yıllardır birlikte çalıştığı bayilerinin işlerini devralacak bir sonraki nesil ile aidiyet bağı kurmayı, onların iş motivasyonunu artırmayı ve geleceklerine yatırım yapmayı amaçlayan PanaGeneration programına İstanbul’da gerçekleştirilen açılış etkinliğiyle start verildi. Bir tam gün süren etkinlik kapsamında şirket kültürünün tanıtılması, üretim tesislerinin ziyaret edilmesi gibi aksiyonların yanı sıra gezi ve yemek gibi keyifli aktivitelere de imza atıldı.

 

PanaGeneration programının açılış etkinliğinde konuşan Panasonic Life Solutions Türkiye Satış & Pazarlama İş Bölümü Başkan Yardımcısı Azim Tuncinar; “Bayilerin iş dinamiğine baktığımızda bir sonraki jenerasyonun işi devralmaya hazırlandığını görüyoruz. Bu nesil ile eski jenerasyonun iş kültürü, beklentileri, değerleri birbirinden farklı. Bu iç görüyle yola çıktık ve farklılıkları pozitif yönde adımlara dönüştürebilmek amacıyla PanaGeneration programını başlattık. Böylece yeni neslin Panasonic’e olan bağlılığını kuvvetlendirmek, iş ilişkimizi güçlendirmek ve uzun soluklu sadık partnerler olarak onlarla yolumuza devam etmek üzerine projeler gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Lansmanını yaptığımız program kapsamındaki aktivitelerle katılımcıları motive ederken, aynı zamanda marka ve iş yönetimi vizyonlarını da genişletmek amacındayız. Bu süre içerisinde katılımcılar, Panasonic ile iletişimlerini güçlendirecek ve marka ile kuvvetli bağlar kuracak. Aynı zamanda program ile mevcut bayi sahiplerini de motive ederek emekli olup işi devredecekleri zaman geldiğinde, gözlerinin arkada kalmayacağı bir hissiyat oluşturacağımıza inanıyorum” dedi. 

 

“Tüm dünyada uygulanabilir hale getirilmesini hedefliyoruz”

Tuncinar; “Kısa vadede otuz kişi ile başladığımız programa dahil olan kişilerin 2023 Mart ayına Panasonic markasını ‘love brand’ olarak benimsemesini istiyoruz. Uzun vadede ise oluşturulan sistemi ve konsepti Panasonic’in tüm dünyadaki ofislerinde uygulanır hale getirmeyi gaye edindik” dedi. 

 

“Klasik sadakat programları dışında bir çalışma yapmayı amaçlıyoruz”

Program kapsamındaki uygulamaların inovatif, eğlenceli, heyecan yaratan bir yaklaşımla kurgulanması ve uygulanması noktasında titizlikle çalıştıklarını ifade eden Tuncinar; “Dokunacağımız neslin dijital çağda yetişen, beklentisinin hızlı ve etkili bir şekilde karşılanmasını isteyen, yaratıcı ve teknolojik içeriklere karşı ilgi duyan kişilerden oluşacağını biliyoruz. Bu noktada da sınırların dışına çıkılan, alışılmışın ötesinde ve hafızalarda yer edecek bir program sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Panasonic Life Solutions Türkiye, PanaGeneration programıyla aidiyeti güçlendiriyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Rolando Villazón ve Fatma Said Gedik Filarmoni Orkestrası eşliğinde 30 Eylül’de Zorlu PSM’de- Güncel Haberler Ünlü sanatçı Selçuk Tekay vefat etti! Alper Erözer Kabına Sığamıyor: “Küfürbaz”- Güncel Haberler National Geographic Artık TV+’ta! “Ne Ay Geceden” ile 1 numaraya yükseldi- Güncel Haberler 8 Mart’ta “Elden Ele, Yürekten Yüreğe”- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat