Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Simon Reeve ile Muhteşem Bir Yolculuk- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Simon Reeve ile Muhteşem Bir Yolculuk- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dört bölümlük Simon Reeve ile İnanılmaz Yolculuklar (Incredible Journeys with Simon Reeve), ünlü belgeselcinin bugün bulunduğu yere nasıl geldiğine dair hikayelerle iç içe geçmiş unutulmaz deneyimlerini ekranlara yansıtıyor. 

 

Gittiği ülkelerin en tuhaf ve en gerçekçi hallerini gözler önüne seren belgeselci Simon Reeve, yeni bir macerayla ekranlara geliyor. On beş yıldan uzun süren kariyer hayatı boyunca çeşitli ülkeleri ve kültürleri bizlerle buluşturan ünlü belgeselcinin bu kez görkemli buluşmalarına şahitlik ediyoruz. Bu cesur maceracanın dört bölümlük projesi Simon Reeve ile İnanılmaz Yolculuklar (Incredible Journeys with Simon Reeve) bugün bulunduğu yere nasıl geldiğine dair hikayelerle iç içe geçmiş unutulmaz deneyimlerini ekranlara yansıtıyor.

 

Kariyeri boyunca en cesur hikayeleri bir araya getiren Simon en çok satan yazar ve popüler televizyon sunucusu olma gibi çeşitli unvanları elde etti.  Elbette bu yolculuk, hatırlanmaya değer iç ısıtan tatlı anılar kadar pek çok zorlu dönemeçleri de beraberinde getirdi. Bulunduğu ülkeleri bir turist gözüyle değil, sanki orada yaşayan biri gibi gözlemleyen Simon, kendini pek çok ön görülemez belanın içerisinde buldu. Ancak hiçbir olay onu maceraya doğru yola çıkmaktan alıkoymadı ve bizlerle yeni projesini buluşturmak için kollarını sıvadı.   Kariyeri boyunca altı farklı kıtada yüzden fazla ülkeyi ziyaret eden, destansı manzaraları ve farklı coğrafyalardan dramatik insan hikayelerini ortaya çıkaran Simon, şimdi yol boyunca tanıştığı unutulmaz karakterlerden bazılarıyla yeniden bir araya geliyor. Bu buluşmaların yanı sıra bizleri sahne arkası anları ve dünyayı dolaşırken tanık olduğu bazı büyük değişiklikleri de keşfetmek bekliyor.  Dört bölümlük seri, 7 Temmuz Çarşamba günü saat 23:00’da tekrarlarıyla birlikte Digitürk, Tivibu ve D-Smart üzerinden izlenebilen BBC Earth’te yayınlanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Simon Reeve ile Muhteşem Bir Yolculuk- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Mobilyada “Erken Rezervasyon” Başlıyor- Güncel Haberler Eximbank Destekleri EGİAD İş Dünyasının Gündeminde- Güncel Haberler Sabancı Gönüllülerinin hayata geçirdiği projenin bu yıl odağında “Sorumlu Gençlik” var!  – Güncel Haberler 2021’in en büyük etkinliği Türkiye MotoFest başladı- Güncel Haberler En zor anda Büyükşehir’in müdahalesi hayata bağladı- Güncel Haberler Gain’in Yeni Dizisi : “Aslında Özgürsün’den” İlk Tanıtım Kadınlar Günü’nde Geldi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat