Sipahi Dizisi Ezgi Sancaklı Kimdir?

29.12.2022

0 Yorum

Sipahi Dizisi Ezgi Kimdir? Ülke gündemi ve geçmişine dair konusuyla ön plana çıkan Sipahi dizisi, ilk bölümünden itibaren ülke genelinde ses getirmeye başladı.

Sipahi Dizisi Ezgi Sancaklı Kimdir?

Sipahi Dizisi Ezgi Kimdir? Ülke gündemi ve geçmişine dair konusuyla ön plana çıkan Sipahi dizisi, ilk bölümünden itibaren ülke genelinde ses getirmeye başladı. Başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık yer alan Sipahi dizisi oyuncu kadrosunun genişliğiyle de başarılı bir yapıt olacağının sinyallerini zaten vermişti. Ezgi Sancaklı karakterini canlandıran Başak Gümülcinelioğlu ise yine bu öne çıkan isimlerden birisidir. ReytingTv ekibi olarak Sipahi dizisi Ezgi Sancaklı kimdir sorusuna cevap vererek yetenekli oyuncuyu yakından tanıyacağız.

Sipahi Dizisi Ezgi Kimdir?

Sipahi Dizisi Ezgi Sancaklı

Dizi içerisinde önemli bir role sahip olan Ezgi Sancaklı karakteri, Başak Gümülcinelioğlu tarafından hayata geçiriliyor. Sipahi dizisi Ezgi rolüne can veren yetenekli oyuncu İstanbul 1991 doğumludur. Lise eğitimini Türkiye ve yurtdışı olarak tamamlayan ve iki farklı lise diplomasına sahip güzel oyuncu, aynı zamanda Bahçeşehir Üni. Mimarlık bölümü mezunudur.

Sipahi Dizisi Ezgi Sancaklı

Maharetli ve güzel oyuncu, aynı zamanda 6 farklı single çalışması da yapmıştır. Böylece oyuncu, mimar ve sanatçı olarak kariyerine tam gaz devam etmektedir. Sen Çal Kapımı için yazdığı, bestelediği ve seslendirdiği dizi müziği Number One tarafından en iyi dizi müziği ödülünü almıştır.

Lise hayatının yanı sıra, oyunculuk eğitimlerini de hem ülkemizde hem de Londra’da almıştır. Oldukça zengin bir yurtdışı tecrübesi bulunan oyuncu, görev aldığı her projede yönetmenlerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Sipahi dizisi Ezgi Oynadığı Diziler

Başak Gümülcinelioğlu’nun hayata geçirdiği Sipahi dizisi Ezgi karakteri, öncesinde farklı projelerde karşımıza çıkmıştı. Tiyatro oyunları 2020 BluTv yapımı Yarım Kalan Aşklar (Çağla) projesinin yanı sıra çeşitli dizilerde izlemiştik.

Sipahi dizisi Ezgi Sancaklı karakterine bürünmeden önce 2016 yılından bu yana Kalbim Yangın Yeri (Belkıs), Aşk Laftan Anlamaz (Eda), 8. Gün (Şehnaz), Erkenci Kuş (Deniz), Sen Çal Kapımı (Pırıl) ve son olarak da Yargı (Neva) rolleriyle izleyicisinden tam not almıştı.

Oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra çevirmenlik deneyimi de bulunan Başak Gümülcinelioğlu 2019 yapımı Yaban Arısı adlı tiyatro eserinin çevirmenliğini de üstlenmiştir.

Instagram’da 2 milyona yakın takipçisi bulunan güzel oyuncunun hesabına @basakgumulcinelioglu bağlantısından ulaşmak mümkündür.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ