Sipahi Dizisi Meral Kimdir?

02.01.2023

0 Yorum

19 Aralık 2022 tarihinde ikinci bölümü ekranlara gelecek olan Sipahi dizisi oyuncu kadrosu pek çok kullanıcı tarafından araştırılmaya devam ediyor. ReytingTv olarak dizilerdeki oyuncuları sizler için araştırıyor ve en doğru bilgileri paylaşmayı ilkemiz ediniyoruz. Bu doğrultuda sıradaki konumuz ise Sipahi dizisi Meral Kimdir sorusu olacak. Sipahi Dizisi Meral Kimdir, Nerelerde Oynadı? Başrollerinin büyük ilgi topladığı […]

Sipahi Dizisi Meral Kimdir?

19 Aralık 2022 tarihinde ikinci bölümü ekranlara gelecek olan Sipahi dizisi oyuncu kadrosu pek çok kullanıcı tarafından araştırılmaya devam ediyor. ReytingTv olarak dizilerdeki oyuncuları sizler için araştırıyor ve en doğru bilgileri paylaşmayı ilkemiz ediniyoruz. Bu doğrultuda sıradaki konumuz ise Sipahi dizisi Meral Kimdir sorusu olacak.

Elit Andaç Çam

Bu yazıda neler var?

Sipahi Dizisi Meral Kimdir, Nerelerde Oynadı?

Başrollerinin büyük ilgi topladığı Sipahi dizisi yan karakterleri de hiç deneyimsiz oyunculardan kurulu değildir. Sipahi dizisi Meral kimdir sorusunun yanıtı olan Elit Andaç Çam, bunlara iyi bir örnektir. Oyuncu tanımak için bir takım sorulara cevap vermek gerekir. Bunların ilk sıralarında yer alan sorular ise Sipahi dizisi Meral nereli ile başlamaktadır. 1988 Malatya doğumlu olan güzel oyuncu, gençlik yıllarını İzmir ilinde geçirmiştir.

Sipahi Dizisi Meral

Üniversite eğitimini ODTÜ Sosyoloji bölümünde tamamlayan Elit Andaç Çam, bu süre zarfına kadar pek çok tiyatro oyununda rol alarak, amaç edindiği oyunculuk kariyerinde hızla yukarı tırmanmıştır. Elit Andaç Çam boyu 1.75 metredir. Aslan burcu olan güzel oyuncu, pek çok dizide rol almıştır.

Elit Andaç Çam Oynadığı Diziler

Şimdiye kadar birkaç farklı sinema filminde görev alan Elit Andaç Çam oynadığı diziler listesi epey uzundur. İlk olarak TRT ekranlarında yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan adlı dizide izlediğimiz çekici oyuncu, bunun ardından tam anlamıyla onlarca dizide rol almıştır. Son olarak kendini Sipahi dizisi Meral Yörükoğlu karakterinde bulmuştur.

İlk olarak Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde ekranlarda kendini gösteren Elit Andaç Çam, bundan sonra farklı projelerde görevler almıştır. Sipahi dizisi Meral oynadığı diziler şöyle sıralanabilir:

  •  Aşkın Bedeli (Nil)
  •  Yaz’ın Öyküsü (Selin)
  •  Gülümse Yeter (Seçil)
  • Kızım (Ayla)
  •  Saygı (Şirin)
  • Bize Müsaade (Fatma)
  • Savaşçı (Gökçen)

Bu dizilerin yanı sıra Fatih, Terapist, Akıncı, Ex Aşkım ve Aşk Kumardır dizilerinde de rol almıştır. Elit Andaç Çam oynadığı filmler ise sırasıyla; Sofra Sırları, Şaşkınlar Çetesi, On Adım, Hilal Feza and Other Planets, Reflection olarak sayılabilir.

Elit Andaç Çam instagram hesabına @elitandaccam etiketiyle ulaşılabiliyor. 22 bin takipçili hesabı genellikle projeleriyle ilgili paylaşımlara yer veriyor.

 

 

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ