Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’den Mesleki Teknik Eğitime Destek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’den Mesleki Teknik Eğitime Destek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin dört bir yanındaki okullara eğitim amaçlı otomobil, motor ve şanzıman bağışı yapan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin mesleki teknik eğitime destek faaliyetleri sürüyor. Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden “Kaliteli Eğitim” konusunu öncelikli konulardan biri olarak kabul eden  Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, 2022 yılında toplam 76 adet motor ve 100 adet şanzımanı 22 ildeki teknik lise ve meslek yüksek okullarına hibe etti.

 

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, öğrencilerin güncel teknolojideki ekipmanlarla eğitim alarak mesleki bilgi ve becerilerin arttırılması amacıyla okullara destek olmaya devam ediyor. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye; Elâzığ, Bursa, Malatya, Isparta, İstanbul, Siirt, Kocaeli, Afyon, Bingöl, Antalya, Denizli, Şırnak, Gaziantep, Ordu, Karaman, Edirne, Samsun, Sivas, Adıyaman, Şanlıurfa, Balıkesir ve Hatay illerindeki okullara, öğrencilerin uygulamalı eğitimlerine katkıda bulunacak motor ve şanzımanları teslim etti.

 

Motor ve şanzımanların hibe edilmesi ile ilgili olarak Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Erdoğan Şahin, “Eğitime destek anlayışımız ile öğrencilerin donanımlarını, mesleki ve teknik anlamda gelişmelerini önemsiyoruz. Bu bağlamda öğrencilerin bilgi ve becerilerinin gelişimine , mezun olduklarında daha kolay iş edinmelerine katkı sağladığımız için mutluluk duyuyoruz. Güncel teknolojiyi takip edebilecekleri şekilde okullarımıza ekipman desteklerimiz sürecektir.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’den Mesleki Teknik Eğitime Destek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Çocuk Senfoni ve Cengiz Özkan’dan Cumhuriyet Bayramı Özel Konseri- Güncel Haberler Zeki Müren şarkıları Karşıyaka’da söylenecek- Güncel Haberler Hüseyin Baş: Çanakkale ruhuyla yola devam…- Güncel Haberler Lenfoma Hastalarına Covid Sürecinde 8 Önemli Uyarı- Güncel Haberler Migren ve Ağrı Hafifletmede Negatif İyon Teknolojisi Koze ile hayallerinin peşinden koş yineden.

  REYTING SONUÇLARI

  Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat