Üç Kız Kardeş Bella Kimdir?

18.01.2023

0 Yorum

Üç Kız Kardeş Bella rolü için uygun görülen oyuncu ise Lara Domaç olarak karşımıza çıkıyor.

Üç Kız Kardeş Bella Kimdir?

Salı günleri hayranlarını Kanal D ekranına kilitleyen Üç Kız Kardeş dizisi yeni bir oyuncu daha transfer ediyor. Hikayenin akışında önemli olabilecek bir rol diziye eklendi. Hakan Atalay’ın hayat verdiği Fatih karakterinin kızı olarak izleyeceğimiz Üç Kız Kardeş Bella rolünü Lara Domaç oynayacak

Bu yazıda neler var?

Üç Kız Kardeş Bella Kimdir?

Uzun yıllardır Almanya’da yaşadığı belirtilen karakterin Türkiye’ye dönüşü Üç Kız Kardeş 35. Bölümü ile gerçekleşiyor. Üç Kız Kardeş Bella rolü için uygun görülen oyuncu ise Lara Domaç olarak karşımıza çıkıyor.

1999 İstanbul doğumlu olan 24 yaşındaki genç oyuncu ekranlarda ilk olarak Cheetos reklamıyla yer aldı. Ardından katıldığı bir güzellik yarışmasında üçüncülük unvanı alan Domaç, birkaç dizi projesinde de yer almıştı.

Bir Yer altı Sitcomu ve Adı Sevgi adlı yapımlarda izlediğimiz seksi oyuncu, son olarak Teşkilat dizisi Roza olarak karşımıza çıkmıştı.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ