Yasak Elma Altay kimdir?

18.10.2022

0 Yorum

Yasak Elma Altay Kimdir? Fox Tv’nin başarılı dizisi Yasak Elma yoluna dolu dizgin devam ediyor! 6. Sezonu ile yayında olan dizide 6. Sezonun ilk bölümü olan 147. Bölüm itibariyle yeni oyuncular da ekibe dahil oldu. Burada hemen Yasak Elma Altay Kimdir sorusunu cevaplayarak yeni oyunculardan Kenan Acar’ı tanıyacağız. Yasak Elma Altay Kimdir?(Kenan Acar) Yasak Elma […]

Yasak Elma Altay kimdir?

Yasak Elma Altay Kimdir? Fox Tv’nin başarılı dizisi Yasak Elma yoluna dolu dizgin devam ediyor! 6. Sezonu ile yayında olan dizide 6. Sezonun ilk bölümü olan 147. Bölüm itibariyle yeni oyuncular da ekibe dahil oldu. Burada hemen Yasak Elma Altay Kimdir sorusunu cevaplayarak yeni oyunculardan Kenan Acar’ı tanıyacağız.

Yasak Elma Altay Kimdir?(Kenan Acar)

Yasak Elma dizisi 6. Sezonunda Altay Güven adlı karakteri canlandıran oyuncu Kenan Acar’dır. Yasak Elma Altay rolünde izlediğimiz yakışıklı oyuncunun doğum yeri İzmir olup, doğum yılı ise 1989’dur. 33 yaşındaki yakışıklı oyuncu canlandırdığı Altay Güven karakteri ile Doğan’ın biri düşmanı tarafından Yıldırım ailesini bitirmek için görevlendirilmiş olsa da Altay, Doğan’ın kızı Kumru ile ilgilenmeye başlamıştır. Tecrübeli oyuncu Kenan Acar’ı daha önce yine başka dizilerde görmüştük.

Yasak Elma Altay kimdir?

Yasak Elma Altay nerelerde oynadı?

Bu sorunun cevabını vermeden önce eminim herkes Kenan Acar’ı daha önce gördüğüne emin, ancak nerede olduğunu hatırlayamıyordur. Yasak Elma Altay kimdir dediğimizde Kenan Acar cevabını zaten almıştık. Şimdi de Yasak Elma Altay nerelerde oynamıştı, oyuncunun filmografisine bir göz atalım. Ekran deneyimini ilk kez 2009 yılında gösterime giren Ölüm Süvarileri adlı filmde rol alan yakışıklı oyuncu ardından dizi sektörüne geçiş yapmıştır. İlginç bir şekilde 3 farklı dizide Murat ismiyle roller denk gelen oyuncu Medcezir, Çocuk ve Elbet Bir Gün dizilerinde Murat karakterini oynamıştır. Aslında onu çoğumuz Medcezir dizisindeki rolüyle gözümüz aşina. Bu dizilerin haricinde Gamsız Hayat (Arda), Cesur Yürek (Ali Ekber), Meryem (Güçlü Tekiner), Elimi Bırakma (Kadir) dizilerinde rol aldıktan sonra Yasak Elma Altay Güven rolü ile yeniden karşımıza çıkmaktadır.

Oyuncu aynı zamanda 2015 yılında Simge Sağın’ın Mış Mış klibinde oynamış olup, daha sonrasında 2016 yılında Benim Adım Feridun, 2017 yılında Papatya ve 2020 yapımı Av adlı filmlerde rol almıştır. Yakışıklı oyuncunun kişisel sayfasına ise /kenanacr instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ