Adım Farah Dizisi Kaan Kimdir?

05.01.2023

0 Yorum

Adım Farah dizisi Kaan rolüne hayat verecek oyunu belli oldu. Dizide Galip çiftinin oğlunu canlandıracak olan Kaan rolü, Oktay Çubuk’un oldu.

Adım Farah Dizisi Kaan Kimdir?

Adım Farah Kaan Kimdir? Demet Özdemir ve Engin Akyürek başrolleriyle ekranlara gelen Adım Farah dizisi henüz fragmanı bile yayınlanmadığı halde sosyal medyada büyük bir merak konusu haline geldi. Fox TV ekranlarında yayına girecek olan dizinin yayın tarihi henüz belli değilken, oyuncuları netleşmeye başladı.

Adım Farah dizisi Kaan rolüne hayat verecek oyunu belli oldu. Dizide Galip çiftinin oğlunu canlandıracak olan Kaan rolü, Oktay Çubuk’un oldu.

Bu yazıda neler var?

Adım Farah Kaan Kimdir?

1996 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu, ekranlarında oldukça taze sayılır. En son Ah Nerede dizisinde Ferit başrolüne uygun görülen Oktay Çubuk’un dizideki performansı beğenilmişti. Ancak dizinin erken final yapmasıyla birlikte yakışıklı oyuncu, hünerlerini gösteremedi denilse yanlış bir ifade olmaz.

Fox TV’de başlayacak olan Adım Farah dizisi oyuncu kadrosu içinde kendine yer bulan Oktay Çubuk, bu kez daha pasif bir rolde görev alacak. Yine dizinin gidişatı için önemli bir karakter olsa da, bir başrol olmaması nedeniyle hayranlarında üzücü bir iz bıraktı.

Oktay Çubuk Nerelerde Oynadı?

İzmirli yakışıklı oyuncu boyu ve karizması ile genç kızların sevgilisi olurken, oynadığı başarılı performanslarıyla da beğenilmişti. Oktay Çubuk Adım Farah Kaan rolüne gelene kadar sırasıyla Aşk Ağlatır, Sol Yanım ve Baba dizilerinde oynamıştır. Son olarak Ah Nerede dizisinde başrol oynayan Oktay Çubuk’un son durağı ise Adım Farah dizisi oldu.

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ