Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Akbank’ın yeni podcast serisi ‘Ne değişiyor’ yayında- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Akbank’ın yeni podcast serisi ‘Ne değişiyor’ yayında- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Akbank Bugüne hazır mısın?’ ile başlayan podcast yayınlarına yeni bir seri daha ekliyor. Pazarlama dünyasının önde gelen isimlerinden Next Akademi kurucusu Levent Erdenin sunduğu ve Ne değişiyor?’ ismini taşıyan yeni podcast serisinin her bölümünde farklı konu ve alanında uzman konuklar dinleyicilerle buluşuyor.

 

 

Akbank, yenilikçi ve insan odaklı yaklaşımından yola çıkarak vizyoner içeriklerini geniş kitlelere aktarmak amacıyla pazarlama dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Next Akademi kurucusu Levent Erden ile yeni bir podcast serisine başlıyor. 

 

“Ne değişiyor?"  ismini taşıyan ve iş hayatının geleceğinin konuşulacağı bu yeni podcast serisinin her bölümünde Levent Erden, ayrı bir konuğu ağırlıyor. 

 

Erden’in ilk konukları Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır ve Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı Başkanı Cengiz Ultav.

   

Akbank’ın Apple Podcast, Spotify ve Google Podcast hesaplarından dinlenebilecek olan serisi ilginç konu ve konuklarla devam edecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Akbank’ın yeni podcast serisi ‘Ne değişiyor’ yayında- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Zabıta Ekiplerinden Ramazan Denetimi- Güncel Haberler bp Türkiye’nin her yıl düzenlediği “Müteahhit Ödülleri” sahipleri ile buluştu- Güncel Haberler Disney sihirli tasarımlarıyla Türkiye’de Ankara Şehir Hastanesi’ni renklendiriyor- Güncel Haberler Zafer Bayramı Kutlamaları Mudanya’da Bir Başka Güzel – Güncel Haberler 30 Ağustos Zafer Bayramı Didim’de Kutlandı- Güncel Haberler 7 Maddede Çocuklarınızı Koronavirüse Karşı Koruyun!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat