Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ev Konforunda Sağlık Hizmeti!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Ev Konforunda Sağlık Hizmeti!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Enfeksiyon riskine karşı hassas olan kişiler tarafından tercih oranı yüksek bir hizmettir. Alanında uzman ekiplerle sunulan bu hizmet ile zaman ve enerji kaybının da önüne geçilmiş olur. Kişiye özel uygulamalarla, farklı hassasiyeti bulunanlar, hastane ortamını negatif alan kişilerde pozitif bir etki yaratan hizmet olma özelliği taşıyor. 

 

Evde bakım hizmetinden kimler yararlanabilir?

Evinin konforunda hizmet almak isteyen herkes bu hizmetten yararlanabilir. Özellikle şu rahatsızlıkları bulunan kişiler evde bakım hizmetinden yararlanmaktadır;

 

 • Yatağa bağımlı şekilde yaşayanlar
 • Solunum sistemiyle ilgili hastalığı olanlar (KOAH vb.)
 • Palyatif bakım hizmeti almak isteyenler (Son evre kanser hastaları gibi.)
 • İleri düzey kas hastalığı olan yolculuk yapamayacak düzeydekiler
 • Herhangi bir engeli var olanlar
 • İleri yaş grubu hareket kısıtı bulunanlar
 •  

Evde bakım hizmeti için süreç nasıl işler?

Evinin konforunda sağlık hizmetinden yararlanmak isteyenler veya yakınları için hizmet almak isteyenler hastanemizin iletişim numaralarından ulaşarak kendilerine uygun tarihlerde randevu alabilmektedir. Randevu verilirken hastanın kısa bir şekilde öyküsü hakkında bilgi alınır. Alınan bilgiler dâhilinde kişiye özel müdahaleler için altyapı sağlanmış olur. Randevu tarihinde belirtilen adrese uzman kadro ve teknolojik cihazlar ile ziyaret gerçekleştirilir. Yapılan tetkik ve muayeneler sonucunda gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

 

Evinizin konforunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz!

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi olarak sağlık alanında güçlü akademik kadromuz ve ileri teknolojik alt yapımızla evde sağlık hizmetiyle de adından bahsettirmeye devam ediyor. Siz de evimde sağlık, sağlıkta kolaylık ile ev konforunda sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ev Konforunda Sağlık Hizmeti!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Canik Belediyesi’nden Üreticiye 100 Destek- Güncel Haberler Şevval Sam, Aile Yadigarı BMW’sine Yeniden Kavuştu- Güncel Haberler Mevsim değişikliklerinde bağışıklığı güçlendirmenin yolları- Güncel Haberler Daha Yeşil Bir Didim İçin Çalışmalar Sürüyor- Güncel Haberler Kalp Krizini Önlemenin 10 Yolu- Güncel Haberler Dedektif nedir? Özel dedektif ne iş yapar?

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat