Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gece Uyumayan veya Sabahlayan İnsanların Çoğu Yatıştırılmamış İnsandır

Ana Sayfa » Blog » Gece Uyumayan veya Sabahlayan İnsanların Çoğu Yatıştırılmamış İnsandır
Google News Abone Ol
Gece Uyumayan veya Sabahlayan İnsanların Çoğu Yatıştırılmamış İnsandır

Geceleri uyumadığımızda aklımıza ne gelir de uyuyamayız ya da o, hep var olan bir durumun kalıntısı mıdır, giderilmeyi bekler?

Sabahlarken ne düşünür de uyuyamayız peki? Güneşin doğuşunu seyretmek bir kısmımız için hem keyifli bir bahane hem de geçerli bir sebep haline geliyor. Belki de sadece “Hiç değilse beklediğime değdi; sabah oldu.” diyerek güne güzel başlangıç yaparız.

Kendimizi teselli etme konusunda hiçbir bilimsel gerçekliğine bakmaksızın gözlemlediğim şeyler tamamen bizim o konu veya herhangi bir konu hakkında yatışmamız gerektiğidir. Bu, aynı zamanda kendimize ne derece iyi stres yönetimi sağlıyor olduğumuzu da gösterir.

Stres yönetiminde yeterince algılayamadığımız çözümleri kendimize “eksiklik” olarak sunarız ve sonrasında bunu hep içimizde tutarız. Ne zaman ki tam anlamıyla yatışırsak, rahat olabilirsek o zaman hem uykumuzu alabiliriz hem de güne verimli başlayabiliriz.

Gece Uyumayan veya Sabahlayan İnsanların Çoğu Yatıştırılmamış İnsandır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

GoDaddy ve Barış Arduç, yeniden güçlerini birleştirerek küçük işletmeleri online dünyaya davet ediyor Haydi Kızlar Üniversiteye!- Güncel Haberler Sosyal Medya Trollerini Tespit Edecek Projeye TÜBİTAK Desteği- Güncel Haberler MetLife, ‘Kansere Karşı Ferdi Kaza Sigortası’ ile zor gününüzde yanınızda- Güncel Haberler Bergüzar Korel’den “Okula Dönüş” daveti…- Güncel Haberler Kızılay Ukrayna İçlerindeki Yardım Çalışmalarını Sürdürüyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı? 21 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat