Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hastaların Tedavisine Spor Setiyle Destek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Hastaların Tedavisine Spor Setiyle Destek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Keçiören Belediyesi, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezine masa tenisi, langırt, satranç ve darttan oluşan spor seti hediye etti. Buradaki polikliniklerde tedavi gören hastaların sosyal faaliyetlerini desteklemek için Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla gönderilen spor malzemeleri Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi sorumlusu Hemşire Güldane Yaşar Özdemir tarafından teslim alındı. Keçiören Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ekipleri tarafından kurulumları yapılan spor ekipmanları kullanıma hazır hale getirilerek hastaların hizmetine sunuldu.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçedeki sağlık kurumlarına hizmet vermeye ve hastaların tedavi süreçlerine katkıda bulunmaya devam edeceklerini belirterek, “Göreve başladığımız 1994 senesinde belediyeler kendi işlerini dahi zor yapardı. Büyükşehir belediyeleri de yoktu. O zaman da Türkiye’de sağlığa en çok yatırım yapan belediyeydik. 48 sağlık ocağı ve 180 yataklı hastane yaparak devletimize teslim etmiştik. Sağlık hizmetlerimiz tam gaz devam ediyor. Bu dönemde de Keçiören Belediyesi olarak ilçemizdeki birçok sağlık kurumlarımızın fiziki koşullarını iyileştirdik. Aynı zamanda hastanelerimizin içini ve kampüslerini hijyenik hale getirmek için temizlik hizmeti veriyoruz. Ayvalı, Şefkat ve Atapark mahallelerimize inşa edeceğimiz sağlık ocaklarını da Sağlık Bakanlığımıza devrederek vatandaşımızın sağlık hizmetine daha kolay ulaşmasını sağlayacağız.” dedi.

Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi sorumlusu Hemşire Güldane Yaşar Özdemir ise, “Keçiören Belediye Başkanımız talebimizi geri çevirmeyerek hastalarımızın tedavi sürecine destek oldu. Spor ekipmanlarının kurulumu yapıldı ve hastalarımızın kullanımına sunuldu. Başta Başkanımız Sayın Turgut Altınok’a olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. ​

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hastaların Tedavisine Spor Setiyle Destek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Güneş Enerjisi ile İklimlendirmeye Örnek Dev Proje Hayata Geçirildi- Güncel Haberler İşitme Kaybında Kemiğe Monte İşitme Çözümleri Dikkat Çekiyor- Güncel Haberler Büyükşehir Halk Kütüphanesi okurların ortak adresi oldu- Güncel Haberler İstanbul’un Tarihi Mekanları “Hafıza Durakları” ile beIN İZ’de İnceleniyor!- Güncel Haberler Alver’e Kritik Görev!- Güncel Haberler Hareket, 1915 Çanakkale Köprüsü ile Gurur Tablosuna Bir Proje Daha Ekledi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat