Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İlk reçine mürekkepli yazıcıya tasarım ödülü!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » İlk reçine mürekkepli yazıcıya tasarım ödülü!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Epson, reçine mürekkebiyle kullanılabilen ilk geniş format yazıcı serisi SCR5010L ve SC-R5010 ile iF Design Award 2021’de ödül kazandı. Ödüllü seri, kokusuz, su bazlı bir reçine mürekkebi kullandığı için okullar, hastaneler, oteller ve iç mekan tesislerinde kullanıma uygun bir seçenek sunuyor. Hızlı kurutma süreciyle uygulayıcılara aynı gün teslimat imkanı sağlıyor

Epson, geçtiğimiz aylarda çevre dostu ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek SureColor  SC-R5010 Serisi’ni tanıtmıştı. Epson’un ilk reçine mürekkebi kullanılan geniş format yazıcı serisi, iF Design Award 2021’i (iF Tasarım Ödülü) kazandı. Tasarım ödüllü SC-R5000L ve SC-R5010L, kokusuz, su bazlı bir reçine mürekkebi kullandığı için okullar, hastaneler, oteller ve iç mekan tesislerinde kullanıma uygun bir seçenek sunuyor. Hızlı kurutma süreciyle uygulayıcılara aynı gün teslimat imkanı sağlıyor.

 

Neye göre seçiliyor?

 

Bu yılın kazananları, dünyanın dört bir yanından uzmanlardan oluşan 98 kişilik bir jüri tarafından 52 ülkeden 10.000 başvuru arasından seçildi. 1953 yılında oluşturulan iF Tasarım Ödülü, yenilikçi endüstriyel ürün tasarımı mükemmelliği için dünya çapında en prestijli ödüllerden biri olarak tanınıyor. Ödüller için ürünler, uygulanabilirlik, işçilik, çevre standartlarının dikkate alınması, detaylandırma ve yenilik derecesi, işlevsellik, kullanılabilirlik, güvenlik, estetik ve evrensel tasarım gibi bir dizi kritere göre değerlendiriliyor. SureColor  R5010L/R5010, EPSON'un ilk reçine mürekkepli yazıcıları olarak tanınıyor. Tabela ve dekor üretimi için tasarlanan bu ürünler, hızlı iş geri dönüşünün avantajlarını üstün renk üretimi ve düşük sahip olma maliyeti ile birleştiriyor.

 

Aynı gün teslimat sağlıyor

 

Etkili kurutma ve sertleştirme süreci, laminasyon ve aynı gün teslimatı mümkün kılıyor. Böylece kullanıcılar iş bitirme sürelerini kısaltabiliyor. Uzun ömürlü PrecisionCore Micro TFP baskı kafası, birinci baskıdan sonuncu baskıya kadar doğru ve tekrarlanabilir renkler elde edilmesi anlamına geliyor. Piezo baskı kafaları termal bozulmalara maruz kalmadığından, damlacık yerleşimi ve nokta boyutları baskı kafasının ömrü boyunca sabit kalıyor. Baskı kafasının değiştirilmesi gerektiğinde, bu işlem operatör tarafından gerçekleştirilebiliyor, böylece cihazın çalışma süresi ve verimliliği artıyor.

 

Sınıfının lideri Gelişmiş Otomatik Medya Gergi Kontrolü (Ad-ATC), cam vitrinler ve duvar kaplamaları gibi döşeme işleri için gereken son derece hassas boyutsal kalıcılığı sunuyor. Bu tutarlı tekrarlanabilirlik, malzeme israfından ve kurulum süresinden tasarruf sağlarken müşteri için sorunsuz sonuçlar ortaya çıkıyor.

 

Epson Türkiye Geniş Format Kanal Satış Yöneticisi Ersel Şamiloğlu ödül hakkında şöyle konuşuyor: “Müşterilerimizi dinledik ve reçine mürekkep pazarında kalite, verimlilik, güvenilirlik ve istikrarlı renk performansı talebini anladık ve bu pazarda uzun ömürlü Epson Mikro Piezo yazıcı kafaları ile çalışan R5010 ve R5010L’i ürettik.  Bu serinin piyasaya sürülmesiyle, artık tüm bu talepleri karşılayabiliyoruz. Eko-solvent reçineli mürekkep ve çok yakında UV mürekkepsetlerinden oluşan ürün grubumuzla Epson, tüm tabela, POS ve iç dekor gereksinimleri için tek durak noktası haline geldi. Bu yazıcılarla ödül aldığımız için de çok mutluyuz."

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk reçine mürekkepli yazıcıya tasarım ödülü!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  İstanbul’un Enerjisi Avcılar’dan Yükseldi- Güncel Haberler Yorglass’tan iki şehirde kan ve kök hücre bağışı- Güncel Haberler Çankayalı Bahçıvanlar Sertifikalarını Aldılar- Güncel Haberler Cansın Ertekin: “Jobsangel Türkiye’nin dijital iş dünyası olma yolunda ilerliyor.”- Güncel Haberler Camek’ten İstihdama Tam Destek- Güncel Haberler İklim Krizine Karşı Z Raporu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat