Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPad Pro tabletleri dizüstü bilgisayara dönüştüren en ince kılıf: Logitech Combo Touch

Ana Sayfa » Blog » iPad Pro tabletleri dizüstü bilgisayara dönüştüren en ince kılıf: Logitech Combo Touch
Google News Abone Ol

iPad Pro 12,9 inç (5. nesil) ve iPad Pro 11 inç (3. nesil) için tasarlanan, dokunmatik yüzeye ve çıkarılabilir klavyeye sahip Logitech Combo Touch bu zamana kadar ki en gelişmiş klavyeli koruyucu tablet kılıfı olma özelliğine sahip.

 

 

Pandemiyle birlikte uzaktan çalışma kültürünün hızla yaygınlaşmasının bir sonucu olarak çalışma hayatı mekandan bağımsız bir şekilde devam ediyor. Evden, yazlıktan, otelden, kafeden kısacası pek çok farklı ortamda bilgisayar konforunda çalışmak isteyenlerin de ihtiyaçları giderek artıyor, Logitech ise bu ihtiyaçları karşılama noktasında yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Logitech’in yeni nesil iPad Pro tabletler için geliştirdiği Combo Touch kılıfı, iPad'in güvenli bir şekilde korunmasını sağlarken yazma, görüntüleme, çizim ve okuma için farklı açılarda kullanıma olanak tanıyan çıkarılabilir klavye ve entegre dokunmatik yüzey gibi farklı özellikleri aynı anda sunuyor. Logitech’in bu çok yönlü Combo Touch’ı, bu zamana kadar tasarlanan en büyük dokunmatik yüzeye ve en ince tasarıma sahip kılıf olma özelliği taşıyor. Akıllı Bağlantı Yuvası (Smart Connector) ise ayrı bir pil, açma / kapama düğmesi veya Bluetooth eşleştirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırıyor.

Dört kullanım moduna sahip Combo Touch: Yazma, görüntüleme, çizme ve okuma özellikleriyle bilgisayar konforunu iPad Pro’lara kazandıran özel bir kılıf. Esnek destek çubuğu 50 derecelik bir açıyla eğim sağlarken, tamamen çıkarılabilir klavyesi iPad'lerin farklı amaçlarla kullanılmasını destekleyerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Combo Touch'ın daha geniş alanlı dokunmatik yüzey tasarımı sayesinde, iPadOS'te sürükleme, kaydırma, uygulamalar arasında geçiş yapma gibi hareketleri gerçekleştirmek için daha fazla alan sunuyor. Bu hareketler, Numbers'da elektronik tablo hücrelerini hızlı ve hassas bir şekilde seçmeye, Keynote'ta birden çok nesneyi sürüklemeye, Pages ve Notes'ta metni düzenleyip, kopyalamaya olanak tanıyor.

 

Oxford Gri renkte sunulan Combo Touch, iPad’lerin kaymasını önlemek; ön, arka ve köşeleri sürtünmeyle çizilmelerden korumak için tasarlanmıştır. Ayrıca Apple Pencil (2. nesil) için özel olarak tasarlanan manyetik bir tutucuya da sahiptir. Otomatik arkadan aydınlatmalı tuşları sayesinde içeride, dışarıda, gündüz veya gece kısacası her ortamda ayarlanabilir 16 parlaklık seviyesiyle rahat ve verimli bir çalışma deneyimi sunuyor. iPadOS Kısayol Tuşları; ana ekrana, arama kısmına, medya kontrollerine tek dokunuşla erişim sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

iPad Pro tabletleri dizüstü bilgisayara dönüştüren en ince kılıf: Logitech Combo Touch - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  10. Boğaziçi Film Festivali Başladı- Güncel Haberler Bosch 2021’de beklentinin ötesinde finansal sonuçlar elde etti- Güncel Haberler İzmir Konseyin yapısına cinsiyet eşitliği düzenlemesi- Güncel Haberler Pankreas kanseri tedavisi için Boğaziçi’nden nano ilaç Yazın En Sık Görülen Kadın Hastalıkları ve Korunma Yöntemleri- Güncel Haberler Menopozda Bu Besinlere Sofranızda Yer Verin!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat