Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İtfaiyecilere Nefes Olacak Yeni Çözümler- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » İtfaiyecilere Nefes Olacak Yeni Çözümler- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dräger Türkiye, yeni itfaiye ekipmanlarını, Antalya’da gerçekleştirilen lansmanla tanıttı. Son Teknoloji İtfaiye Çözümleri Lansmanı, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 115 kahraman itfaiyecinin katılımıyla gerçekleşti. 

 

Medikal ve korunma teknolojisi alanlarında “Yaşam için Teknoloji” anlayışını benimseyerek üretim yapan Dräger, Dräger PSS®Airboss ve Dräger HPS® Safeguard ürünlerinin de aralarında bulunduğu yeni itfaiye ekipmanlarını, itfaiyecilerin de katılımıyla tanıttı. Lansman kapsamında gün boyu süren etkinlik ve sunumlarla Dräger Türkiye ekibi ve itfaiyeciler bir araya geldi. Dräger Türkiye Genel Müdürü Zafer Kaşıkara; zorlu koşullarda görevlerini yapan kahraman itfaiyecilere nefes olmak için 132 yıldıraynı çaba ve amaçla devam ettiklerini belirterek, yeni ekipmanlarla da bunu sürdürmek istediklerini vurguladı.

 

PSS Airboss: Durdurulamaz Olmaya Hazır Mısın?

 

Tanıtılan ürünlerden biri de “Kahraman İtfaiyeciler Durdurulamaz sloganını kazandıran Dräger PSS® Airboss oldu. Dräger Safety Ürün Müdür Yardımcısı Sera Görkey, ürünü, Gelişmiş ergonomi ve yangınla mücadeleye yönelik en hafif solunum cihazlarından olması ile her koşula hazır olmanızı sağlar” sözleriyle tanıttı. Dräger PSS Airboss’un  dayanıklı ve boşluklu çerçevesi, düşük ağırlık ve düşük profil sunarken daha iyi ağırlık dağılımı için BSC'nin ağırlık merkezini optimum konumda tutuyor. Dräger FireGround ile görev amirine BSC kullanıcılardan canlı bilgiler gönderiyor, bu da her olayda BSC kullanıcılarının neler yaptığının bilinmesini sağlıyor.

 

HPS Safeguard: Hafiflik Şampiyonu

 

Dräger HPS® Safeguard sunduğu hafiflik, konfor ve yenilikçi tasarımı ile hafiflik şampiyonu olmaya aday kasklardan arasında yer alıyor. Yenilikçi tasarımı sayesinde, yangın ve kurtarma operasyonlarında optimum ağırlık ve konfor sağlıyor. Yüksek optik kalitede vizörler ile yüz ve gözler kusursuz şekilde korunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İtfaiyecilere Nefes Olacak Yeni Çözümler- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Gençler İçin Hafta Sonu Gripin Konseri Var- Güncel Haberler Beyin embolisine müdahale ilk 4,5 saat içinde yapılmalı Eleştiri yıkmıyor, aksine inşa ediyor- Güncel Haberler Akkuyu Nükleer, Ulusal Çocuk Resim Yarışması Düzenliyor- Güncel Haberler Kobi’lerin 75’i Felaket Anında Verilerini Koruyamıyor!- Güncel Haberler Türkiye’de muhalefet sorunu                                     

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat