Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Logo Yazılım ile Şirketler Takım Ruhuyla 1-0 önde- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Logo Yazılım ile Şirketler Takım Ruhuyla 1-0 önde- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Logo Yazılım, yeni reklam filminde, sunduğu çözümler sayesinde

1-0 öne geçen şirketlerin başarılarını coşkuyla kutluyor.

 

Yenilikçi vizyonu ve uzman ekibiyle büyüyen şirketlerin her zaman yanında olan Logo Yazılım’ın yeni reklam filminde bir fabrikaya konuk oluyoruz. Logo Yazılım ekibinin ve şirket çalışanlarının sahada bir takım halinde paslaşarak çalışması, başarıları da beraberinde getiriyor. Futboldaki takım ruhunun iş hayatına taşındığı filmde, takımın başarıları da benzer bir şekilde, bir gol sevinci coşkusuyla kutlanıyor.
 

Logo Yazılım, şirketlerle iş birliğini takım ruhunun yarattığı güçle birleştiriyor, KOBİ’lere sunduğu uçtan uca çözümlerin, onların büyüme yolculuğuna olan katkısını bir kez daha vurguluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Logo Yazılım ile Şirketler Takım Ruhuyla 1-0 önde- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Migros’ta Her Kademede 20 Bin Kadın Görev Alıyor- Güncel Haberler Dark Web’de satışa çıkarılan kurumsal kimlik bilgileri yüzde 429 arttı!- Güncel Haberler Garanti BBVA Güz’22 Konserleri Kasım ayında devam ediyor- Güncel Haberler Aktif Bank yurt dışındaki ilk Temsilcilik Ofisi’ni Doğu Afrika ülkesi Ruanda’da açtı- Güncel Haberler Göz Hastalıklarında Güncel Yaklaşımlar Uzman İsimleri Bir Araya Getirdi İZSU ekipleri derelerde temizlik operasyonu başlattı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat