Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Microsoft Teams Essentials ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin hibrit çalışma kası güçlenecek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Microsoft Teams Essentials ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin hibrit çalışma kası güçlenecek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Microsoft, Teams uygulamasının küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirdiği yeni sürümü olan Teams Essentials’ı kamuoyuna tanıttı. Microsoft Teams Essentials kullanan küçük ve orta ölçekli işletmelerin çevrimiçi profesyonel toplantılarını kolaylıkla yapmaları; kesintisiz iletişim için çevrimiçi sohbet edebilmeleri ve böylece iş birliklerini güçlendirerek hibrit çalışma modelinde esneklik kazanmaları kolaylaşıyor.

 

Microsoft, Teams uygulamasının küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirdiği yeni sürümü olan Teams Essentials’ın erişime açıldığını duyurdu. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin hibrit çalışma düzeninde üretkenliklerini ve bağlantılarını koruyabilmeleri; iş birliklerini güçlendirebilmeleri için özel olarak tasarlanmış profesyonel toplantı seçenekleri sunan ve Microsoft Teams uygulamasından bağımsız olarak satın alınabilen Teams Essentials, maddi anlamda piyasadaki en uygun çözüm olmasıyla da dikkat çekiyor.

 

Microsoft Teams Essentials ile ilgili görüşlerini paylaşan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Levent Özbilgin, “Küçük işletmelerin geçtiğimiz 20 aydır çok zor günler geçirdiğini biliyoruz. Sahip oldukları limitli teknolojiyle yeni çalışma düzeninin esnekliğine uyum sağlamak için üstün bir çaba gösteren küçük işletmeler, özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Teams Essentials sayesinde her zamankinden daha güçlü hale gelecekler” dedi. En fazla 300 kullanıcısı bulunan işletmeler, Teams Essentials ile 30 saate kadar limitsiz grup toplantısı yapma imkanına ve kullanıcı başına 10 GB’lik bulut kullanım alanına sahip oluyor. Öte yandan Teams Essential içinde Teams’in ücretsiz versiyonunda mevcut bulunan ve yeni eklenen özelliklerden de faydalanılabiliyor.

  1. Kullanıcıların bir Teams toplantısına katılması için kaydolması veya Teams uygulamasını yüklemesi gerekmiyor; sadece e-mail adresiyle kolayca katılım sağlanabiliyor.
  2. Outlook takvimi entegrasyonunun yanı sıra, yeni Google takvimi entegrasyonu da Microsoft Teams üzerinden toplantı ayarlamayı kolaylaştırıyor (bu özelliğin yakında ekleneceği belirtiliyor)
  3. Together modu, sanal arka planlar, buluşma lobisi ve canlı reaksiyonlar gibi profesyonel toplantı araç ve yetkinlikleri sunuluyor.
  4. Microsoft Teams’in daima erişime açık sohbet özelliği sayesinde iletişim kopukluğu yaşanmıyor.
  5. Küçük işletme gruplarına özel sohbet modeli sayesinde grup projelerine hızla başlanabiliyor; istenilen herkesle toplantıya ev sahipliği yapılarak takım arkadaşlarına görevler verilebiliyor, anketler yapılarak elde edilen veriler tek bir merkez üzerinde hızlıca toplanabiliyor. Bu özelliğin de yakında masaüstünde ve internette kullanıma açılması bekleniyor.

 

Küçük ve orta ölçekli işletmelere daha bütçe dostu bir çalışma stili sunarken aynı zamanda iş birliği yapma ve büyüme imkanı da veren Teams Essentials, direkt olarak Teams’in internet sayfasından ya da Microsoft Cloud iş ortaklarından satın alınabiliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Microsoft Teams Essentials ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin hibrit çalışma kası güçlenecek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Erdem atölyede çocuklarla buluştu- Güncel Haberler Argos in Cappadocia, Zola Jesus ve Mu Tunç’un İlham Yolculuklarına Ev Sahipliği Yapıyor- Güncel Haberler Maceo Plex 7 Ekim’de İstanbul’da! – Güncel Haberler Darıca Sırasöğütler Deresi yeni bir yaşam alanına dönüşüyor- Güncel Haberler TSPB 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı- Güncel Haberler Türkçe popun sevilen ismi Gökhan Türkmen 360 derece sahne deneyimiyle 23 Eylül’de Zorlu PSM sahnesinde!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat